29 лист. 2021

Логопедичні заняття

У дошкільному навчальному закладі системаично проводиться робота вчителів-логопедів, спрямована на корекцію порушень мовлення та повноцінний всебічний розвиток дітей. На цьому тижні лексична тема "Транспорт"
11 лист. 2021

Виставка поробок

Цього тижня у дитячому садочку проходе виставка поробок з природнього матеріалу. Дякуємо усім,хто приймав участь!
29 жовт. 2021

Свято осені

У дитячому садку з 26.10 по 29.10 пройшли святкові ранки присвячені святу осені
12 жовт. 2021

Осінь землею походжала, свої гостинці дарувала!

Осінь - найкраща пора року,для розвитку творчих здібностей діточок. Вихованці нашого дитячого садка із задоволенням роблять аплікації та поробки із природнього матеріалу.
8 жовт. 2021

Олімпійський тиждень

У дитячому садку з 04.10 по 08.10 пройшов Олімпійський тиждень. Діточки закріпили вміння самостійно шикуватися трійками з дотриманням дистанції ,грати за правилами ,формували фізичні якості : -координацію рухів (ходьба на рівновагу по гімнастичній лаві ; -силові якості(лазіння по гімнастичній драбині у зручний для дітей спосіб ,переступання з одного прольоту драбини на інший приставним кроком ); -спритність(стрибок у глибину)
27 вер. 2021

Смачний натюрморт

У ДНЗ №391 вихованці систематично пізнають світ природи. Так,під час інтегрованого заняття діти закріпили знання про овочі та фрукти, розпізнавали їх та описували , «зварили» борщ та компот,а також виготовили аплікацію «Смачний натюрморт». Отримали заряд бадьорості та велике задоволення від своєї діяльності.
1 вер. 2021

КЗ «ДНЗ № 391» ВІТАЄ З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Цей день є визначним і радісним святом кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів.
19 серп. 2021

Пам'ятний захід з нагоди 78-ї річниці звільнення Харкова від нацистських загарбників

Вшанували пам'ять загиблих, які віддали своє життя в боротьбі за перемогу, за обірвану війною юність, проявивши мужність, силу духу, самопожертву в боях за рідну землю.
26 лип. 2021

Спортивна розвага «Телесик Гав загубився»

була проведена з дітьми старшого дошкільного віку!
12 лип. 2021

Розвага "Пригоди звірят"

була проведена з дітьми середнього віку під час прогулянки на свіжому повітрі