20 серп. 2018

Ми відкрилися!!!

Дитячий заклад відновив свою роботу після планових ремонтних робіт.
16 лип. 2018

Увага!!! Призупинення навчально-виховного процесу!

Шановні батьки!!! З 16.07.2018 по 20.08.2018 дошкільний навчальний заклад тимчасово призупиняє навчально-виховний процес
9 лип. 2018

Оздоровлення та загартування дітей влітку!

У будь-якому дитячому садочку насамперед дбають про те, щоб діти росли здоровими , веселими та бадьорими. Наш дошкільний навчальний заклад не є винятком.
20 черв. 2018

Шоколадна розвага

Шоколадна розвага в дитячому садочку вдалася на славу. Діти дуже багато дізналися про шоколад, грали в веселі ігри, співали пісні. У кінці розваги діти отримали солодкі подарунки.
11 черв. 2018

Міжнародний день друзів

У дитячому садочку відбулося свято Дружби! Діти розважалися, змагалися, оздоровлювалися на свіжому повітрі.
1 черв. 2018

1 червня - міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
31 трав. 2018

Випускний бал

Свято випускників дошкілля Бажаємо нашим випуксникам щасливої дороги на новому етапі дорослішання!
22 трав. 2018

День цивільного захисту

Сьогодні у закладі дошкільної освіти пройшов День цивільного захисту, під час якого діти та працівники навчалися реагувати на надзвичайну ситуацію, користуватися вогнегасником, надавати першу домедичну допомогу. Наприкінці відбулася розвага «Знавці правил пожежної безпеки»
16 трав. 2018

ІІ тур районного конкурсу "Маленькі дарування"

У дитячому садочку № 253 пройшов ІІ етап районного конкурсу "Маленькі дарування".В якому брав участь Ушаков Міша вихованець гр.№5 у номінації "Маленький декламатор".
8 трав. 2018

Панахида

Діти старшої групи прийняли участь у панахиді, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.