11 бер. 2024

210-річчя від Дня Народження Тараса Шевченко

З нагоди відзначення 210-річчя від Дня Народження Тараса Шевченка у всіх вікових групах ЗДО 391 провели тематичні онлайн заняття по ознайомленню із творчістю та життям Т.Г.Шевченка.Метою яких було глибше ознайомити дітей з життям та творчістю українського народного поета,виховувати шанобливе ставлення до його творчості,прививати любов до України,та вчитися оспівувати красу рідного краю. На останок надіслали відео роботу на якій представили роботи Шевченка як художника під авторський вірш музичного керівника ЗДО 391 - Зайцевої Оксани Юріївни.
8 бер. 2024

Свято Весни

Вихованці ЗДО 391 на чолі зі своїми вихователями щиро вітають усіх жінок зі святом весни
5 бер. 2024

День дитячого радіомовлення

Щорічно у першу неділю березня відзначається цікаве свято-Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення.Це свято започаткував ЮНІСЕФ у 2009 році. Спрямована ця подія зокрема для просування прав дитини,особливо її права на участь у житті суспільства. Метою Міжнародного дня дитячого телебачення і радіомовлення є привернення уваги суспільства до порушення прав дитини. Вихователі ЗДО 391 не оминули можливість познайомити дітей з професіями радіоведучого чи працівника ТБ,провели пізнавальні заняття,нагадали вихованцям про їх права,а батьки підтримавши цю ініціативу звозили діточок на майстер- клас,де вони мали змогу познайомитися з цими професіями поближче.
27 лют. 2024

BRAMA

БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Наші цілі: • Знищення російських осередків в Інтернеті • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі • Протидія наркотикам та шахрайству • Навчання та тренінги з кібергігієни • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». https://t.me/+FVp2IctBvfBiODY6
21 лют. 2024

День рідної мови

Мова рiдна, слово рiдне! Хто вас забуває, Той у грудях не серденько, А лиш камiнь має. Як же мову ту забути, Що нею учила Нас всiх ненька говорити, Ненька наша мила. Ой, шануйте, поважайте Рiднесеньку мову, I навчайтесь розмовляти Своїм рiдним словом. Мова рiдна, слово рiдне! Хто вас забуває, Той у грудях не серденько, А лиш камiнь має. Сидір Воробкевич
19 лют. 2024

День Державного герба України

Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців. Наші маленкі вихованці добре знають цей символ, та повсякчас зображують його у своїх творчих роботах.
16 лют. 2024

День Єднання

У дитячому садку пройшов ряд заходів присвячених Дню Єднання
6 лют. 2024

Всесвітній день боротьби проти раку

До Всесвітнього дня боротьби проти раку сестрою медичною старшою проведено роз'яснювальну роботу серед співробітників. Інформацію розміщено на сайті ЗДО.
23 січ. 2024

Епідсезон ГРВІ, грипу та COVID-19.

У ЗДО №391 проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо ризику захворювання ГРВІ, грипу та COVID-19 сестра медична нагадує, що найефективнішим способом посилення імунітету проти грипу та COVID-19 у світі визнана вакцинація. Щеплення проти грипу рекомендовано робити щосезону. Більш детальна інформація розміщена на сайті ЗДО у розділі сестри медичної старшої
22 січ. 2024

День соборності

До Дня соборності України в нашому закладі було проведено ряд заходів з дітьми та батьками: бесіди, онлайн заняття, конкурси малюнків та поробок. Вихователі розповіли малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам'ятки України, пограли в українські народні ігри.