19 квіт. 2021

Свято весни!

З 12 по 16 квітня пройшли музичні розваги у кожній віковій групі присвячений до Свята весни!
17 квіт. 2021

Відбувся суботник

Вже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити територію чистішою і привабливішою.
10 квіт. 2021

Відбувся суботник з благоустрою території закладу

Озброївшись необхідним інвентарем, працівники із задоволенням приводили в порядок територію: збирали сміття, згрібали торішнє листя і траву, випилювали старі сучки дерев і чагарників, розбирали купи спиляних гілок. Спільними зусиллями за кілька годин територія перетворилася: скрізь чисто і казково красиво.
31 бер. 2021

Заняття з фізичного розвитку молодшої групи № 7

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей, формування у них основ здорового способу життя шляхом оптимізації рухової активності і зміцнення здоров’я дошкільників заклад дошкільної освіти забезпечує проведення різнопланової фізкультурно-оздоровчої роботи.
15 бер. 2021

Увага!!!

Інформація для батьків!
5 бер. 2021

Вітаємо всіх жінок зі святом 8 Березня!

Шановні жінки!
1 бер. 2021

«Заняття доброти» до Всесвітнього дня котів

Саме тому в цей день у провелися заняття, які відповідають даній темі.
26 лют. 2021

Тематичний день до Міжнародного дня полярного ведмедя

Головною метою відзначення цього Дня є поширення інформації про полярних ведмедів та привернення уваги суспільства до важливості їх охорони. Педагоги розповіли про необхідність розв’язання проблеми танення льоду в Північному Льодовитому океані — основної загрози для популяцій полярних ведмедів, що може призвести до їх повного зникнення.
19 лют. 2021

Заходи до Дня Державного Герба України та Дня рідної мови

Дошкільнята закладу дошкільної освіти долучилися до відзначення Дня Державного Герба України та Дня рідної мови.
17 лют. 2021

Тематичний день - "Тварини- наші друзі!"

Вихованці дошкільного закладу долучитися до святкування «Всесвітнього дня кота», яке святкується 17 лютого. В Україні є кілька днів, присвячених котам. Але цих пухнастих улюбленців забагато не буває!