1 вер. 2021

КЗ «ДНЗ № 391» ВІТАЄ З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Цей день є визначним і радісним святом кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів.
19 серп. 2021

Пам'ятний захід з нагоди 78-ї річниці звільнення Харкова від нацистських загарбників

Вшанували пам'ять загиблих, які віддали своє життя в боротьбі за перемогу, за обірвану війною юність, проявивши мужність, силу духу, самопожертву в боях за рідну землю.
26 лип. 2021

Спортивна розвага «Телесик Гав загубився»

була проведена з дітьми старшого дошкільного віку!
12 лип. 2021

Розвага "Пригоди звірят"

була проведена з дітьми середнього віку під час прогулянки на свіжому повітрі
7 лип. 2021

свято Івана Купала

У розпал літньої оздоровчої кампанії 7 липня в нашому садочку відбулося свято Івана Купала «Ой, на Івана, ой, на Купала».
24 черв. 2021

Нагородження працівників

Адміністрацією Основ'янського району Харківської міської ради Управління освіти були нагородженні наші педагоги
1 черв. 2021

День захисту дітей

Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.
28 трав. 2021

Випускний бал!

Вітаємо наших випускників! Бажаємо успіхів у подальшому навчанні!
7 трав. 2021

День пам'яті та примирення

В закладі дошкільної освіти пройшли тематичні заходи до Дня пам'яті та примирення
30 квіт. 2021

Розвага “Великоднє свято”

Яскравою подією був показ театралізації «Великодня казка». Діти старших груп в яскравих костюмах відтворили «народження» писанки.