26 лют. 2021

Тематичний день до Міжнародного дня полярного ведмедя

Головною метою відзначення цього Дня є поширення інформації про полярних ведмедів та привернення уваги суспільства до важливості їх охорони. Педагоги розповіли про необхідність розв’язання проблеми танення льоду в Північному Льодовитому океані — основної загрози для популяцій полярних ведмедів, що може призвести до їх повного зникнення.
19 лют. 2021

Заходи до Дня Державного Герба України та Дня рідної мови

Дошкільнята закладу дошкільної освіти долучилися до відзначення Дня Державного Герба України та Дня рідної мови.
17 лют. 2021

Тематичний день - "Тварини- наші друзі!"

Вихованці дошкільного закладу долучитися до святкування «Всесвітнього дня кота», яке святкується 17 лютого. В Україні є кілька днів, присвячених котам. Але цих пухнастих улюбленців забагато не буває!
5 лют. 2021

Інформація для батьків майбутніх першокласників

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 30.12.2020 № 306 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2021 році" прийняття заяв до 1-х класів триватиме з 5 квітня по 31 травня 2021 року.
1 лют. 2021

Зимові розваги в дитячому садку

Сипле зимонька снігами і радує малят веселими забавами. Весело в садочку взимку. Випав сніг, гарно на дворі. Вихователі з дітьми під час прогулянки грають в сніжки, катають дітей на санчатах, дають нові та закріплюють вже набуті знання.
22 січ. 2021

Затверджений новий Базовий компонент дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки України затвердило Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні (наказ МОН від 12.01.2021 № 33)
14 січ. 2021

Відбулися веслі колядки, щедрівки!

Музкерівник Зайцева О.Ю. та вихователі старших груп долучили дітей старшого дошкільного віку до яскравих звичаїв наших предків. У родинному колі друзів провели Новорічно – Різдвяне свято з колоритних колядок, щедрівок, які лунали біля кожної хати у Різдвяний вечір. Ознайомили дошкільників з українськими зимовими традиціями та святами, що було схоже на казку.
5 січ. 2021

Нові грошові норми харчування у закладах освіти на 2021 рік

Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.12.2020 № 772 затверджено з 01.01.2021 грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста
31 груд. 2020

Зимові розваги

З урахуванням вимог санітарного законодавства, в закладі проведено Новорічні свята.
10 груд. 2020

Всесвітній день футболу

Футбол - одна з найпопулярніших та найулюбленіших ігор у дітей, а особливо у хлопчиків. І саме 10 грудня, у Всесвітній день футболу, на старших дошкільників чекав сюрприз – спортивне свято «Всі на футбол!»