Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №391 комбінованого типу Харківської міської ради

Знаходиться за адресою: 61109, м. Харків, вул. Кар'єрна, 5, тел.: (057) 725-20-25, E-mail: [email protected]; dnz391.klasna.com.ua

В закладі дошкільної освіти функціанує 9 груп, з них 2 для дітей з вадами мовленнєвого розвитку та 1 інклюзивна група. Кількість дітей 147. Режим роботи
груп 7.00 – 19.00. Кадровий склад 35 працівників, з них педагогів - 14.
Пріоритетний напрямок роботи – еколого - природознавчий.

Графік прийому громадян:
- середа 8.00 – 10.00;
- п’ятниця 15.00- 17.00.
Графік прийому громадян вихователя - методиста:
- вівторок 8.00 - 9.00;
- четвер 16.00 - 17.00.
Графік прийому громадян вчителя - логопеда:
- кожного дня 12.00 - 13.00.
Графік прийому громадян практичного психолога:
- понеділок, середа, пятниця 8.30 - 9.00;
- вівторок, четвер 15.30 - 17.00.

На основі Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм змісту освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної, соціально-економічної, екологічної ситуації в країні та з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, пріоритетними напрямками роботи вважати:

1) Розвиток інклюзивної освіти;

2) Комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників;

3) Еколого-природничий.

Враховуючи досягнення і перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання

на 2020/2021 навчальний рік:

1. Забезпечити психолого – педагогічний супровід інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.

2. Удосконалювати роботу щодо підвищення мовної та мовленнєвої компетенції дітей шляхом упровадження сучасних технологій в освітній простір закладу дошкільної освіти.

3. Продовжувати роботу з використання ефективних здоров'язберігаючих технологій для формування у дошкільників уявлень про здоровий спосіб життя, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки.

23 квіт. 2021
35-та річниця Чорнобильської катастрофи
Районна акція «Чорнобиль мій біль»
19 квіт. 2021
Свято весни!
З 12 по 16 квітня пройшли музичні розваги у кожній віковій групі присвячений до Свята весни!
17 квіт. 2021
Відбувся суботник
Вже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити територію чистішою і привабливішою.

Дистанційна освіта на Класній оцінці