31 трав. 2018

Випускний бал

Свято випускників дошкілля Бажаємо нашим випуксникам щасливої дороги на новому етапі дорослішання!
22 трав. 2018

День цивільного захисту

Сьогодні у закладі дошкільної освіти пройшов День цивільного захисту, під час якого діти та працівники навчалися реагувати на надзвичайну ситуацію, користуватися вогнегасником, надавати першу домедичну допомогу. Наприкінці відбулася розвага «Знавці правил пожежної безпеки»
16 трав. 2018

ІІ тур районного конкурсу "Маленькі дарування"

У дитячому садочку № 253 пройшов ІІ етап районного конкурсу "Маленькі дарування".В якому брав участь Ушаков Міша вихованець гр.№5 у номінації "Маленький декламатор".
8 трав. 2018

Панахида

Діти старшої групи прийняли участь у панахиді, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
26 квіт. 2018

І тур районного конкурсу "Маленькі дарування"

У дитячому садочку пройшов І етап конкурсу "Маленькі дарування". Переможцем став Ушаков Міша у номінації "Маленький декламатор",саме він буде брати участь у ІІ турі районного конкурсу.
24 квіт. 2018

Проект «Шкільний працівник поліції»

13 квіт. 2018

Методичне об'єднання

У дитячому садочку пройшло методичне об'єднання на тему: "Мовленнєвий розвиток дитини,як складова частина всебічно розвиненої дитини"
5 квіт. 2018

Суботник

У дитячому садочку пройшов суботник по прибиранню території. Дякуємо всім учасникам за активну участь!!!
2 квіт. 2018

Перше квітня - день жартів та розваг.

Другого квітня у дитячому садочку відбулася розвага, присвячена дню сміху, яку підготували діти середніх груп. Веселі конкурси, яскраві костюми та жарти не залишили байдужими гостей свята.
26 бер. 2018

Зустрічі перелітних птахів

26 березня у нашому садочку відбулося традиційне свято «Зустрічі перелітних птахів». Прихід весни у нашому місті не можливо уявити без квітучих садків та різнобарвного пташиного співу. Вихованці дитячого садка з нетерпінням очікували весни, важливим вісником якої був приліт птахів. Про птахів вихователі розповідали казки, їх малювали, про них співали пісні.