2 квіт. 2018

Перше квітня - день жартів та розваг.

Другого квітня у дитячому садочку відбулася розвага, присвячена дню сміху, яку підготували діти середніх груп. Веселі конкурси, яскраві костюми та жарти не залишили байдужими гостей свята.
26 бер. 2018

Зустрічі перелітних птахів

26 березня у нашому садочку відбулося традиційне свято «Зустрічі перелітних птахів». Прихід весни у нашому місті не можливо уявити без квітучих садків та різнобарвного пташиного співу. Вихованці дитячого садка з нетерпінням очікували весни, важливим вісником якої був приліт птахів. Про птахів вихователі розповідали казки, їх малювали, про них співали пісні.
7 бер. 2018

Свято любих мам

з 5 по 7 березня у нашому садочку пройшли святкові ранки присвячені 8 березня Із святом весни, краси і любові! Хай щастя і радість несе кожна мить, Всього у житті хай буде доволі, На кожному кроці завжди хай щастить!
16 лют. 2018

МАСЛЯНА

16 лютого в нашому садочку пройшли розваги до свята МАСЛЯНА, діти веселились, танцювали, грали та частувалися смачними млинцями!!!
12 лют. 2018

Увага ГРИП!

У дитячому садочку серед працівників була проведена роз'яснювальна робота, щодо протиепідемічних заходів з профілактики грипу.
25 січ. 2018

Профілактика кору у дітей

12 січ. 2018

Щедрий вечір, свято Маланки

Щедрий вечір, свято Маланки Український народ визначає Маланку, або Щедрий вечір. Вихованці нашого дошкільного закладу розповідали про традиції святкування Маланки, а також розповідали вiршi на Маланку: щедрівки, засівалки, колядки Маланки та Василя.
29 груд. 2017

З Новим роком

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо в цьому році здобути неймовірний успіх та щастя, вічної любові та доброї вдачі, яскравих емоцій та завітної мріїї, також чудових друзів та люблячих близьких, бравого настрою та міцного здоров’я.
26 груд. 2017

новорічні свята

з 20 по 22 грудня у дитячому садку пройшли святкові ранки з нагоди святкування Нового року. Кожний вихованець отримав солодкі подарунки від Геннадія Кернеса.
14 груд. 2017

Запрошуємо всіх на новорічні свята

з 20 по 22 грудня у дитячому садку пройдуть святкові ранки з нагоди святкування Нового року