8 трав. 2022

День матері

Мама-перше слово вимовлене дитиною. В ньому захована неосяжна любов,зворушлива ніжність і турбота матері про своїх дітей. Щорічно в Україні святкують День матері, така особлива дата випадає в другу неділю травня. Незважаючи на обставини та непросту ситуацію в країні батькам ЗДО №391, а точніше мамам та їх діточкам, було запропоновано прийняти участь у фотовиставці "Мама - сонечко моє, з нею завжди тепло та затишно"
18 квіт. 2022

Прибирання території

У ЗДО №391 привели до ладу територію , побілили дерева та бордюри.
21 лют. 2022

День рідної мови

21 лютого вихованці ЗДО №391 разом із вихователями відзначили День рідної мови. Прочитали вірші, розігрували веселі сценки, та робили фото на пам'ять
16 лют. 2022

День єднання

Сьогодні у дитячому садочку відзначали День єднання. Вихованці усіх груп разом з вихователями згадали,чому так важливо бути дружніми, любити свою країну.Батьківщину.
4 лют. 2022

Моє місто взимку

Наймолодші вихованці ЗДО №391 виконали аплікацію "Моє місто взимку" В процесі вивчали розміри,геометричні фігури, закріпили кольори.
21 січ. 2022

День соборності України

21 січня вихованці усіх вікових груп ЗДО №391 разом із педагогами відзначили День соборності України.
14 січ. 2022

Свято Василя Великого

Василя Великого вважали покровителем землеробства і саме тому в цей день, 14 січня, основним обрядом було засівання осель збіжжям. Для формування у дітей інтересу до народних традицій їх святкування, у КЗ «ДНЗ№391» відтворили обрядові дійства, вбралися у святковий, національний одяг, весело з піснями засівали усім охочим. На щастя! На здоров’я! Роди, Боже, жито, пшеницю і всяку пашницю. Будьте здорові! З Новим роком та Василем!
6 січ. 2022

Виставка Новорічних поробок

У ЗДО №391 проходить виставка дитячих поробок присвячених новорічним святам. Дякуємо усім,хто приймав участь!
24 груд. 2021

Новорічні ранки

У дитячому садку з 21.12.21 по 24.12.21 пройшли святкові ранки присвячені Новому року!Усі вихованці отримали солодкі подарунки та багато приємних емоцій!
9 груд. 2021

"Казкова рукавичка для звірят"

Вихованці групи "Усмішка" виконали колективну роботу з аплікації "Казкова рукавичка для звірят". Закріпили знання про диких тварин та особливості їх зимування