12 трав. 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

На виконання листа управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області від 03.05.2017 № 1365/119-20/03 в закладі з 08 по 14 травня 2017 року проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. З дітьми проведено тематичні заняття, розвага «Веселий світлофор» та конкурс малюнку на відповідну тематику.
29 квіт. 2017

Суботник

Працівники нашого закладу приймали участь у благоустрої території закладу.
27 квіт. 2017

ІІ тур конкурсу "Маленькі дарування"

27.04.2017 наші вихованці приймали участь у ІІ турі конкурсу "Маленькі дарування"
21 квіт. 2017

"МАЛЕНЬКІ ДАРУВАННЯ"

В нашому дитячому садочку пройшов І тур районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку "Маленькі дарування", у якому приймали участь вихованці старших груп (групи №6,7)
16 квіт. 2017

Свято ВЕЛИКДЕНЬ!!!

Вітаємо всії зі святом ПАСХИ!
10 квіт. 2017

Привітання від Анатолія Денисенко!!!

Всі діти та працівники дошкільного навчального закладу отримали паски від Народного депутата України Анатолія Денисенка.
8 квіт. 2017

День довкілля

В межах щорічної всеукраінської акції "День довкілля" 08.04.2017 у дошкільному навчальному закладі відбувся суботник
3 квіт. 2017

Всеукраїнський дитячий конкурс "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху!"

У березні пройшов конкурс "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху!" Мета конкурсу - привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу органів внутрішніх справ.
27 бер. 2017

Допомога Товариства Червоного Хреста України

Дякуємо Товариству Червоного Хреста за предоставлений розвивальний матеріал для наших вихованців.
25 бер. 2017

Суботник

25 березня колектив нашого дошкільного закладу приймав участь у районному суботнику по очищенню теріторії дошкільного закладу від опалого листя, гілля, сухостою, підготовка квітників до квітування.