14 січ. 2021

Відбулися веслі колядки, щедрівки!

Музкерівник Зайцева О.Ю. та вихователі старших груп долучили дітей старшого дошкільного віку до яскравих звичаїв наших предків. У родинному колі друзів провели Новорічно – Різдвяне свято з колоритних колядок, щедрівок, які лунали біля кожної хати у Різдвяний вечір. Ознайомили дошкільників з українськими зимовими традиціями та святами, що було схоже на казку.
5 січ. 2021

Нові грошові норми харчування у закладах освіти на 2021 рік

Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.12.2020 № 772 затверджено з 01.01.2021 грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста
31 груд. 2020

Зимові розваги

З урахуванням вимог санітарного законодавства, в закладі проведено Новорічні свята.
10 груд. 2020

Всесвітній день футболу

Футбол - одна з найпопулярніших та найулюбленіших ігор у дітей, а особливо у хлопчиків. І саме 10 грудня, у Всесвітній день футболу, на старших дошкільників чекав сюрприз – спортивне свято «Всі на футбол!»
20 лист. 2020

Всесвітній день дитини

Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини.
14 лист. 2020

Міжнародний день логопеда

Свято День логопеда - дефектолога відзначається в другій декаді листопада. На міжнародному рівні стало відзначатися в 2004 році. Заходи Дня спрямовані на поширення знань про проблеми мовленнєвих порушень, фахівцях і методах мовної корекції.
9 лист. 2020

День української писемності та мови!

День української писемності та мови — щорічно святкується 9 листопада. Встановлене свято було на честь Нестора літописця, послідовника Кирила і Мефодія. Саме його вважають “батьком українського письма”.
9 лист. 2020

Увага!!!

В заклад дошкільної освіти потрібен асистент вихователя на інклюзивну групу.
6 лист. 2020

Урочисте відкриття нової групи в ЗДО

06.11.2020 Відкрилася ще одна група для дошкільників
23 жовт. 2020

Два рази на рік стрілки годинника переводяться на годину в більш ніж 100 країнах світу.

В останню неділю березня - на годину вперед, в останню неділю жовтня - на годину назад.