Освiтнiй процес

У закладі дошкільної освіти - українська мова навчання та виховання дітей

Навчальний рік починається 1 вересня та закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня по 31 серпня  у дитячому закладі проводиться оздоровлювання дітей (оздоровчий період).

Заклад  дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до  річного плану, який складається на навчальний рік та на період оздоровлення.

Освітньо-виховний процес у закладі  дошкільної освіти здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, програми виховання і навчання дітей дошкільного віку "Дитина".

Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначена розкладом занять, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується завідувачем.