7 лип. 2021

свято Івана Купала

У розпал літньої оздоровчої кампанії 7 липня в нашому садочку відбулося свято Івана Купала «Ой, на Івана, ой, на Купала».
24 черв. 2021

Нагородження працівників

Адміністрацією Основ'янського району Харківської міської ради Управління освіти були нагородженні наші педагоги
1 черв. 2021

День захисту дітей

Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.
28 трав. 2021

Випускний бал!

Вітаємо наших випускників! Бажаємо успіхів у подальшому навчанні!
7 трав. 2021

День пам'яті та примирення

В закладі дошкільної освіти пройшли тематичні заходи до Дня пам'яті та примирення
30 квіт. 2021

Розвага “Великоднє свято”

Яскравою подією був показ театралізації «Великодня казка». Діти старших груп в яскравих костюмах відтворили «народження» писанки.
23 квіт. 2021

35-та річниця Чорнобильської катастрофи

Районна акція «Чорнобиль мій біль»
19 квіт. 2021

Свято весни!

З 12 по 16 квітня пройшли музичні розваги у кожній віковій групі присвячений до Свята весни!
17 квіт. 2021

Відбувся суботник

Вже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити територію чистішою і привабливішою.
10 квіт. 2021

Відбувся суботник з благоустрою території закладу

Озброївшись необхідним інвентарем, працівники із задоволенням приводили в порядок територію: збирали сміття, згрібали торішнє листя і траву, випилювали старі сучки дерев і чагарників, розбирали купи спиляних гілок. Спільними зусиллями за кілька годин територія перетворилася: скрізь чисто і казково красиво.