26 квіт. 2018

І тур районного конкурсу "Маленькі дарування"

У дитячому садочку пройшов І етап конкурсу "Маленькі дарування". Переможцем став Ушаков Міша у номінації "Маленький декламатор",саме він буде брати участь у ІІ турі районного конкурсу.
24 квіт. 2018

Проект «Шкільний працівник поліції»

13 квіт. 2018

Методичне об'єднання

У дитячому садочку пройшло методичне об'єднання на тему: "Мовленнєвий розвиток дитини,як складова частина всебічно розвиненої дитини"
5 квіт. 2018

Суботник

У дитячому садочку пройшов суботник по прибиранню території. Дякуємо всім учасникам за активну участь!!!
2 квіт. 2018

Перше квітня - день жартів та розваг.

Другого квітня у дитячому садочку відбулася розвага, присвячена дню сміху, яку підготували діти середніх груп. Веселі конкурси, яскраві костюми та жарти не залишили байдужими гостей свята.
26 бер. 2018

Зустрічі перелітних птахів

26 березня у нашому садочку відбулося традиційне свято «Зустрічі перелітних птахів». Прихід весни у нашому місті не можливо уявити без квітучих садків та різнобарвного пташиного співу. Вихованці дитячого садка з нетерпінням очікували весни, важливим вісником якої був приліт птахів. Про птахів вихователі розповідали казки, їх малювали, про них співали пісні.
7 бер. 2018

Свято любих мам

з 5 по 7 березня у нашому садочку пройшли святкові ранки присвячені 8 березня Із святом весни, краси і любові! Хай щастя і радість несе кожна мить, Всього у житті хай буде доволі, На кожному кроці завжди хай щастить!
16 лют. 2018

МАСЛЯНА

16 лютого в нашому садочку пройшли розваги до свята МАСЛЯНА, діти веселились, танцювали, грали та частувалися смачними млинцями!!!
12 лют. 2018

Увага ГРИП!

У дитячому садочку серед працівників була проведена роз'яснювальна робота, щодо протиепідемічних заходів з профілактики грипу.
25 січ. 2018

Профілактика кору у дітей