Батьківська сторінка

Шановні батьки! Більш детальну інформацію про події в нашому районі Ви можете знайти у группі Батьківська Рада в Фейсбуці у розділі "Батьківська рада" Посилання на нашому сайті http://ruocherv.klasna.com/uk/site/raionna-batkivska-rada.html

Поради батькам щодо виховання у дітей почуття власної гідності і відповідальностіза свою безпеку

Використовуйте будь – яку можливість, щоб висловити дитині свою любов.
  •  Оцінюйте кожну самостійну справу дитини позитивно.
  •  Намагайтеся помітити і похвалити дитину за зміни до кращого в її поведінці, навіть якщо вона дуже незначна.
  •  Намагайтесь навчити дитину, як виправити неправильний вчинок.
  •  Висловлюйте своє ставлення до неналежної поведінки дитини ясно: недвозначно, залишаючи впевненість у вмінні дитини діяти правильно.
  •  Розмовляйте з дітьми в тоні поваги і співробітництва.
  •  Залучайте дитину в процес прийняття рішень.
  •  Пам’ятайте, що Ви даєте дитині зразок правильної поведінки.
  •  Намагайтеся уникнути порожніх погроз. Вчіть дитину прагнути до успіху, бо успіх, визнаний дорослими, є мірилом її цінності.
  •  Рахуйтеся з думкою дитини. Бажано, щоб дитина мала можливість виразити своє невдоволення чи навіть обурення, коли вона повинна підкоритися правилам, що їй не до  смаку. Залучайте дитину до вирішення будь – яких ситуацій.
  •  Не допускайте рукоприкладства, криків, погроз та образливих слів – вони можуть тільки викликати у Ваших дітей негативні емоції і неприязне ставлення до навколишнього  світу.
  •  Намагайтеся не виражати перевагу одному з дітей.
  •  Не очікуйте  від дитини виконання того, що вона не в змозі зробити; давайте їй посильні завдання та доручення.
Шановні батьки!Пам’ятайте, що тільки любов і шанобливе ставлення до дитини сприятимуть вихованню особистості.