31 бер. 2021

Заняття з фізичного розвитку молодшої групи № 7

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей, формування у них основ здорового способу життя шляхом оптимізації рухової активності і зміцнення здоров’я дошкільників заклад дошкільної освіти забезпечує проведення різнопланової фізкультурно-оздоровчої роботи.
15 бер. 2021

Увага!!!

Інформація для батьків!
5 бер. 2021

Вітаємо всіх жінок зі святом 8 Березня!

Шановні жінки!
1 бер. 2021

«Заняття доброти» до Всесвітнього дня котів

Саме тому в цей день у провелися заняття, які відповідають даній темі.
26 лют. 2021

Тематичний день до Міжнародного дня полярного ведмедя

Головною метою відзначення цього Дня є поширення інформації про полярних ведмедів та привернення уваги суспільства до важливості їх охорони. Педагоги розповіли про необхідність розв’язання проблеми танення льоду в Північному Льодовитому океані — основної загрози для популяцій полярних ведмедів, що може призвести до їх повного зникнення.
19 лют. 2021

Заходи до Дня Державного Герба України та Дня рідної мови

Дошкільнята закладу дошкільної освіти долучилися до відзначення Дня Державного Герба України та Дня рідної мови.
17 лют. 2021

Тематичний день - "Тварини- наші друзі!"

Вихованці дошкільного закладу долучитися до святкування «Всесвітнього дня кота», яке святкується 17 лютого. В Україні є кілька днів, присвячених котам. Але цих пухнастих улюбленців забагато не буває!
5 лют. 2021

Інформація для батьків майбутніх першокласників

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 30.12.2020 № 306 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2021 році" прийняття заяв до 1-х класів триватиме з 5 квітня по 31 травня 2021 року.
1 лют. 2021

Зимові розваги в дитячому садку

Сипле зимонька снігами і радує малят веселими забавами. Весело в садочку взимку. Випав сніг, гарно на дворі. Вихователі з дітьми під час прогулянки грають в сніжки, катають дітей на санчатах, дають нові та закріплюють вже набуті знання.
22 січ. 2021

Затверджений новий Базовий компонент дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки України затвердило Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні (наказ МОН від 12.01.2021 № 33)