13 жовт. 2020

День захисника України!

Цей день важливий і особливий, адже відзначаються аж чотири знакові свята й пам’ятні дати. Йдеться, зокрема, про вже згаданий День захисника України, Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День заснування Української повстанської армії
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

15 вер. 2020

Районний конкурс дитячого малюнку "Рідне - місто в серденьку моєму!"

У нашому закладі пройшов І тур районного конкурсу дитячого малюнку "Рідне - місто в серденьку моєму!", присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля серед дітей старшого дошкільного віку.
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України

20 лип. 2020

День шахів

Згідно наукових спостережень, шахи корисні для здоров’я.
8 лип. 2020

Вітаємо з Днем родини!

8 липня, в Україні відзначається День сім'ї. Це відносно молоде свято, яке почали відзначати з 2012 року. А присвячене воно, у першу чергу, любові, взаєморозумінню, гармонії і вірності.
26 черв. 2020

День Конституції України

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.
19 черв. 2020

День літнього сонцестояння

Хоча літнє сонцестояння в деякому сенсі і знаменує початок літа, це не є самий жаркий час у році, а наша Земля не єдина планета, на якій відбувається це, вельме цікаве явище. Наприклад, на Урані, кожен період літнього сонцестояння триває приблизно протягом 42-х років, а сонцестояння на Марсі відбувається відразу через кілька днів після того, як в червні це сталося на Землі.
1 черв. 2020

1 червня – Міжнародний День захисту дітей

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.