28 січ. 2019

Державний прапор України

Проведення занять серед вихованців дошкільного закладу «МАЛЕНЬКИМ УКРАЇНЦЯМ ПРО ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ ТА ОБЕРЕГИ»
20 січ. 2019

Всесвітній день снігу

Проведення зимових розваг на прогулянці.
14 січ. 2019

Щедрий вечір, свято Маланки

14 січня (Старий Новий рік) або святого Василія Великого (14 січня), український народ визначає Маланку, або Щедрий вечір. Вихованці нашого дошкільного закладу розповідали про традиції святкування Маланки, а також розповідали вiршi на Маланку: щедрівки, засівалки, колядки Маланки та Василя.
21 груд. 2018

Зимові розваги

"Зима прийшла і празничків привела"
3 груд. 2018

ПРОФІЛАКТИКА ДИТЯЧОГО ТРАВМАТИЗМУ В ЗИМОВИЙ ЧАС

Пам'ятка для батьків
13 лист. 2018

Фізкультурні змагання "Крок за кроком"

В дошкільному закладі відбулися фізкультурні змагання "Крок за кроком"
9 лист. 2018

9 листопада – визначна дата в історії українського народу.

Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.
3 лист. 2018

Суботник

У дитячому садочку пройшов суботник по прибиранню території. Дякуємо всім учасникам за активну участь!!!
26 жовт. 2018

Осінній дивограй

У дитячому садку з 24.10 по 26.10 пройшли осінні свята
28 вер. 2018

Всеукраїнський день дошкілля

30 вересня – День вихователя і всіх дошкільних працівників. Це свято створене для того, щоб звернути увагу людей до проблем дитячих садочків. В цей день проводяться урочистості і всіх працівників дитячого садочка діти і батьки вітають з нагоди професійного свята.