2 жовт. 2022

День працівників освіти

День учителя, або ж День працівників освіти, в Україні відзначають у першу неділю жовтня. У 2022 році свято приходиться на 2 жовтня. Не забудь засипати своїх улюблених вчителів приємними словами у цей день — вони цього заслуговують!
23 вер. 2022

Всеукраїнський день дошкілля

23-го вересня у Всеукраїнський день дошкілля педагоги ЗДО №391 приєдналися до онлайн трансляції заходу "Сучасне дошкілля під крилами захисту" , після закінчення заходу у режимі онлайн обговорили побачене, поділилися подальшими планами у роботі та привітали один одного із професійним святом!
21 вер. 2022

Міжнародний День Миру

В Україні День миру встановлений Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 «День миру» і відзначається щорічно 21 вересня – Міжнародний день миру.Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі. Для України зараз це найактуальніше свято!Дуже сподіваємося,що скоро будемо жити в мирній країні.
17 вер. 2022

День рятівника України

Щорічно 17 вересня відзначається День рятівника України. У цю дату привітання отримують всі співробітники Міністерства надзвичайних ситуацій: фахівці з аварійно-рятувальних і пошукових робіт, сапери, водолази, пожежники і ліквідатори аварій. Після початку повномасштабної війни українські рятувальники щодня рятують сотні життів. Саме вони допомагають жертвам обстрілів вибратися із завалів, ліквідовують пожежі та розшукують загублених людей. Все це рятувальники роблять з ризиком для свого життя. Рятувальниками України працюють не тільки люди, але навіть тварини, такі як пес Патрон.
1 вер. 2022

День знань

Вітаємо усіх вихованців та їх батьків з Днем знань!
30 серп. 2022

Серпнева педагогічна рада

У закладі дошкільної освіти №391 30 серпня пройшла серпнева педагогічна рада на платформі zoom. Педагоги отримали інформацію щодо роботи у нових умовах,мали можливість поспілкуватися. Після зустрічі усім учасникам було надіслано матеріали педради на електронні поштові скриньки!
29 серп. 2022

Звітування керівника

29 серпня 2022 у ЗДО №391 за допомоги платформи Zoom відбулося звітування керівника
24 серп. 2022

Вітання з Днем Незалежності України

Не має значення, де ми народилися : у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві,Харкові чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Зі святом вас!
23 серп. 2022

Вітання з Днем міста Харкова

23 серпня-особливе свято для кожного харків'янина. Ми щиро вітаємо усіх із Днем визволення Харкова, та зичимо МИРУ!!!
17 серп. 2022

Готуємося до школи!

Незважаючи на ситуацію в країні, вихователі неперестають навчати дітей та готувати їх до школи у онлайн-режимі. Так вихователем Костенко Валентиною Олексіївною розроблена ціла низка занять направлена на підготовку до навчання у школі.