26 жовт. 2018

У дитячому садку з 24.10 по 26.10 пройшли осінні свята
28 вер. 2018

Всеукраїнський день дошкілля

30 вересня – День вихователя і всіх дошкільних працівників. Це свято створене для того, щоб звернути увагу людей до проблем дитячих садочків. В цей день проводяться урочистості і всіх працівників дитячого садочка діти і батьки вітають з нагоди професійного свята.
25 вер. 2018

РАЙОННИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «НАШЕ ДИТИНСТВО – НАЙКРАЩА ПОРА» ПРИСВЯЧЕНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДНЮ ДОШКІЛЛЯ!

Вітаємо переможця РАЙОННОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «НАШЕ ДИТИНСТВО – НАЙКРАЩА ПОРА» ПРИСВЯЧЕНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДНЮ ДОШКІЛЛЯ! за номінацією "Творча родина" родину вихованки гр. №3 Нудьги Варвари
21 вер. 2018

Районний конкурс дитячого малюнку "Наше дитинство - найкраща пора!"

І-ий етап Конкурсу проведений в дошкільному закладі за такими номінаціями: "Колективна робота", "Юний художник", "Творча родина"
3 вер. 2018

День знань!

3 вересня в нашому закладі пройшло свято до Дня знань!
22 серп. 2018

Свято "День Незалежності України!"

У нашому садочку пройшло свято до Дня Незалежності України
20 серп. 2018

Ми відкрилися!!!

Дитячий заклад відновив свою роботу після планових ремонтних робіт.
16 лип. 2018

Увага!!! Призупинення навчально-виховного процесу!

Шановні батьки!!! З 16.07.2018 по 20.08.2018 дошкільний навчальний заклад тимчасово призупиняє навчально-виховний процес
9 лип. 2018

Оздоровлення та загартування дітей влітку!

У будь-якому дитячому садочку насамперед дбають про те, щоб діти росли здоровими , веселими та бадьорими. Наш дошкільний навчальний заклад не є винятком.
20 черв. 2018

Шоколадна розвага

Шоколадна розвага в дитячому садочку вдалася на славу. Діти дуже багато дізналися про шоколад, грали в веселі ігри, співали пісні. У кінці розваги діти отримали солодкі подарунки.