29 трав. 2019

Запрошуємо на випускний бал!

Шановні батьки!
16 трав. 2019

З Днем Вишиванки!

День вишиванки – чудове, самобутнє свято української культури. Вишиванка завжди була і залишається українською святинею. Вишиванка символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв'язок поколінь. Сьогодні, 16 травня, в Україні відзначають щорічний День вишиванки, тож не забудьте одягнути сорочку на навчання чи на роботу.
20 квіт. 2019

Відбувся суботник

Працівниками дошкільного закладу № 391 був організований суботник.
19 квіт. 2019

Музичні розваги до Великодня

«Свято світлої Пасхи», проводились з метою закріпити і уточнити знання дітей щодо традицій та звичаїв народу, значення цього свята для кожної людини, які сприяли розвитку духовно-морального потенціалу дітлахів.
6 квіт. 2019

Вiдбувся суботник

Працiвниками нашого закладу було органiзоване прибирання територii, побiлка дерев, прибирання сухостою.
20 бер. 2019

Міжнародний день щастя

Якщо Ви навіть будете посміхатися, нехай на самоті і зовсім без причини, то м’язи подадуть сигнали в мозок, і Вам дійсно буде радісно.
9 бер. 2019

День народження Тараса Шевченка

Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф Т.Г. Шевченко
7 бер. 2019

Вітаємо всіх жінок зі святом 8 Березня!

Міжнародний жіночий день
4 бер. 2019

МАСЛЯНА

Свято Масляна з 4 березня до 10 березня
3 бер. 2019

Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення

З найперших років існування телебачення і радіомовлення для дитячої аудиторії вчені і практики були єдині в думці, що цей процес має величезний виховнй і освітній потенціал.