1 бер. 2023

Свято весни

Перший день весни, або 1 березня стародавні слов'яни дуже любили і завжди відзначали народними гуляннями - вірили, що разом із зимовими холодами з життя йдуть всі хвороби і нещастя, а на їхнє місце приходять радість, достаток і удача. Нехай весна постукає у Ваше вікно теплими променями сонця, дзвінким співом птахів і ароматом квітів. Нехай тепло і світло буде на душі і в серці, а ця пора принесе натхнення, легкість і тремтливість. Щоб щоранку Ви прокидалися, вдихаючи на повні груди новий день. З першим днем весни!
26 лют. 2023

Тиждень української страви

У ДНЗ №391 з 20.02 по 26.02 проходе тиждень української страви. Мета - продовжувати знайомити дітей з українськими стравами, закріпити знання про значення хліба, як символа гостинного народу, розвивати повагу до українських національних традицій,розвиток мислення та дрібної моторики. Батьки із задоволенням приймають участь та надсилають фотозвіти.
16 лют. 2023

День Єднання

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року. Взимку торік росія стягнула військову техніку до кордонів України. Світові ЗМІ писали, що незабаром може розпочатись війна. Однією з можливих дат називали саме 16 лютого. У відповідь на це Зеленський закликав українців не панікувати та назвав день можливого вторгнення Днем єднання України. — Нас лякають великою війною та ще раз призначають дату військового вторгнення. Це вже не вперше. Але наша держава сьогодні сильна, як ніколи… Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, одягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність, — заявив Зеленський у зверненні. В День єднання всі державні та житлові будівлі країни можуть підняти український прапор. Українці вітають один одного зі святом і приєднуються до святкування різними способами. Наприклад, 16 лютого можна прийти на роботу або навчання у вишиванці або прикріпити до одягу синьо-жовту стрічку. Багато батьків одягають у вишиванку дітей. До свята в соцмережах ще торік запустили флешмоб. В рамках челенджу потрібно зробити фото з прапором України і поставити на фото хештег #UAразом, а потім передати це завдання іншій людині.
9 лют. 2023

Проект "МРІЯ"

Шановні батьки! Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проект "МРІЯ". У проекту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив, а саме бот та канал "StopRussia/MRIYA", бот "Народний месник", сервіс "MRIYAAutomatic", гра-клікер "Котяцький драйв" Долучайтеся з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, формування у громадян патріотичних поглядів й активного їх залучення до боротьби на інформаційному фронті.
1 лют. 2023

Інформаційна компанія "Для батьків"

Інформаційна кампанія « ДЛЯ БАТЬКІВ » рекомендації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань додержання прав громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України Звертаємо вашу увагу, що ознайомитись можна за посиланням https://cutt.us/MBwy1 на спеціальну доповідь стосовно додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
30 січ. 2023

Свічки в окопи

Вихованці ЗДО 391 разом зі своїми батьками долучаються до благодійності. Протягом всього воєнного стану,батьки разом з дітьми допомагають захисникам,цього разу вирішили виготовляти свічки в окопи. Основа для окопних свічок для українських військових - бляшанка,картон і віск. Таким чином вихованці ЗДО 391 наближають перемогу, та дають нашим захисникам відчуття, що про них пам'ятають,та дбають навіть найменші українці та україночки.
22 січ. 2023

День Соборності

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР. Вихованці ЗДО 391 із задоволенням прийняли участь у конкурсі присвяченому цьому святу.
18 січ. 2023

День сніговика

До дня сніговика,18 січня діти усіх вікових груп ЗДО 391 виготовили,або намалювали сніговичків.Роботи виготовили на свій розсуд - хтось малював, хтось ліпив,а хтось виготовив аплікацію. Вийшло дуже веселе свято! Дякуємо усім учасникам за участь!
6 січ. 2023

Онлайн-виставка "Святкові розваги"

У ЗДО 391 з 02.01.2023 по 06.01.2023 проходе онлайн-виставка дитячих робіт, присвячених зимовим святам та розвагам. Мета-учити дітей передавати свої враження від новорічного свята та зимових розваг, закріпити вміння розміщувати зображення по всьому аркушу паперу, вдосконалювати техніку роботи різними матеріалами, розвивати образне мислення, здорову пам'ять, естетичний смак. Виховувати вміння радіти результатам творчої діяльності. Дякуємо усім,хто приймає участь!!!!
1 січ. 2023

Привітання з Новим роком!!!

Щиро вітаємо з Новим роком!!! Бажаємо миру, щастя та добра!!! Сподіваємося на скору зустріч!