25 вер. 2018

РАЙОННИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «НАШЕ ДИТИНСТВО – НАЙКРАЩА ПОРА» ПРИСВЯЧЕНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДНЮ ДОШКІЛЛЯ!

Вітаємо переможця РАЙОННОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «НАШЕ ДИТИНСТВО – НАЙКРАЩА ПОРА» ПРИСВЯЧЕНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДНЮ ДОШКІЛЛЯ! за номінацією "Творча родина" родину вихованки гр. №3 Нудьги Варвари
21 вер. 2018

Районний конкурс дитячого малюнку "Наше дитинство - найкраща пора!"

І-ий етап Конкурсу проведений в дошкільному закладі за такими номінаціями: "Колективна робота", "Юний художник", "Творча родина"
3 вер. 2018

День знань!

3 вересня в нашому закладі пройшло свято до Дня знань!
22 серп. 2018

Свято "День Незалежності України!"

У нашому садочку пройшло свято до Дня Незалежності України
20 серп. 2018

Ми відкрилися!!!

Дитячий заклад відновив свою роботу після планових ремонтних робіт.
16 лип. 2018

Увага!!! Призупинення навчально-виховного процесу!

Шановні батьки!!! З 16.07.2018 по 20.08.2018 дошкільний навчальний заклад тимчасово призупиняє навчально-виховний процес
9 лип. 2018

Оздоровлення та загартування дітей влітку!

У будь-якому дитячому садочку насамперед дбають про те, щоб діти росли здоровими , веселими та бадьорими. Наш дошкільний навчальний заклад не є винятком.
20 черв. 2018

Шоколадна розвага

Шоколадна розвага в дитячому садочку вдалася на славу. Діти дуже багато дізналися про шоколад, грали в веселі ігри, співали пісні. У кінці розваги діти отримали солодкі подарунки.
11 черв. 2018

Міжнародний день друзів

У дитячому садочку відбулося свято Дружби! Діти розважалися, змагалися, оздоровлювалися на свіжому повітрі.
1 черв. 2018

1 червня - міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.