11 черв. 2018

Міжнародний день друзів

У дитячому садочку відбулося свято Дружби! Діти розважалися, змагалися, оздоровлювалися на свіжому повітрі.
1 черв. 2018

1 червня - міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
31 трав. 2018

Випускний бал

Свято випускників дошкілля Бажаємо нашим випуксникам щасливої дороги на новому етапі дорослішання!
22 трав. 2018

День цивільного захисту

Сьогодні у закладі дошкільної освіти пройшов День цивільного захисту, під час якого діти та працівники навчалися реагувати на надзвичайну ситуацію, користуватися вогнегасником, надавати першу домедичну допомогу. Наприкінці відбулася розвага «Знавці правил пожежної безпеки»
16 трав. 2018

ІІ тур районного конкурсу "Маленькі дарування"

У дитячому садочку № 253 пройшов ІІ етап районного конкурсу "Маленькі дарування".В якому брав участь Ушаков Міша вихованець гр.№5 у номінації "Маленький декламатор".
8 трав. 2018

Панахида

Діти старшої групи прийняли участь у панахиді, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
26 квіт. 2018

І тур районного конкурсу "Маленькі дарування"

У дитячому садочку пройшов І етап конкурсу "Маленькі дарування". Переможцем став Ушаков Міша у номінації "Маленький декламатор",саме він буде брати участь у ІІ турі районного конкурсу.
24 квіт. 2018

Проект «Шкільний працівник поліції»

13 квіт. 2018

Методичне об'єднання

У дитячому садочку пройшло методичне об'єднання на тему: "Мовленнєвий розвиток дитини,як складова частина всебічно розвиненої дитини"
5 квіт. 2018

Суботник

У дитячому садочку пройшов суботник по прибиранню території. Дякуємо всім учасникам за активну участь!!!