28 лип. 2022

День Української Державності

28 липня 2022 року українці вперше святкують День Української Державності - це свято було запроваджено рік тому, і мало би бути додатковим вихідним днем.Майже рік тому, 24 серпня, під час святкування 30-ї річниці Незалежності України було запроваджено нове свято. Його встановлено указом президента Володимира Зеленського, підписаним під час урочистостей до річниці. Це свято співпало з історичною для українців датою - Днем хрещення Київської Русі - України, а також днем пам’яті святого князя Володимира Великого.
24 лип. 2022

Міжнародний день турботи про себе

24 липня День турботи про себе. У цей нелегкий для країни час, турбота про себе надзвичайно необхідна. Бережіть себе, та своїх близьких. Пам'ятайте правила безпеки під час воєнних дій, та неухильно їх дотримуйтесь!
8 лип. 2022

Привітання з Днем родини

Родина-головна цінність в нашому житті. Український день родини-досить молоде свято,яке відзначається щорічно з 2012 року 8 липня.Це хороший привід відвідати або обдзвонити усіх рідних і сказати їм кілька приємних слів. Цього дня міцніше обійміть та поцілуйте членів своєї великої або маленької сім'ї, скажіть їм теплі слова любові й поваги,поділіться з ними своїми почуттями і відчуйте їх важливість для вас. Якщо ж у цей день ви далеко один від одного,то обов'язково надішліть привітання та листівки з днем сім'ї всім рідним і близьким.Адже у цей день так хочеться приділити більше уваги своїм рідним та подарувати радісні емоції. Щиро вітаємо усіх з Днем родини!!!!
28 черв. 2022

День Конституції України

Вітаємо усіх з Днем Конституції України!
27 черв. 2022

Онлайн-зустріч

У КЗ "ДНЗ №391" 27 червня 2022 року відбулася онлайн-зустріч вихователів з використанням платформи Zoom на тему "Основи безпеки життєдіяльності в умовах бойових дій". Обговорили нагальні питання навчально-виховного процесу, в першу чергу тісну співпрацю з батьками. Учасники мали змогу у груповому чаті поставити питання,які потребували роз'яснень. В кінці зустрічі вихователем-методистом були надані рекомендації поводження під час обстрілів та бомбардуваннях.
19 черв. 2022

День батька

Щиро вітаємо усіх татусів з Днем батька! Бажаємо миру та успіхів у вихованні діточок!
1 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

У своєму відеозверненні до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається сьогодні, 1 червня, Ігор Терехов нагадав про щорічну акцію «Діти Харкова – за мир!». Традиційно цього дня на площі Свободи збиралися тисячі дітей, щоб донести до дорослих цю важливу думку. За словами мера міста, цього року голоси дітей спрямовані на підтримку захисників, рідного міста-героя та рідної країни. Також Ігор Терехов подякував усім, хто продовжує вкладати душу, знання та сили у дітей – навчає, розвиває їхні творчі здібності, підтримує морально та психологічно. Міський голова підкреслив, що у мирний час діти знову сядуть за парти у відновлених дитячих садках та школах, і їхнє майбутнє життя має бути сповнене радістю, любов'ю та милосердям, а не страхом, відчаєм та сидінням у бомбосховищах. «Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей стало яскравим, захоплюючим, наповненим ласкою та добром, і хай на життєвому шляху на них чекають лише перемоги та успіх!» – зазначив мер Харкова.
1 черв. 2022

Міжнародний день захисту дітей

Шановні батьки! Щиро вітаємо Вас та ваших діточок з Міжнародним днем захисту дітей! Бажаємо миру, доброго здоров'я і терпіння! Сподіваємося на скору зустріч!
31 трав. 2022

Пивітання випускникам

Дорогі батьки та любі діти!Ми провели з вами кілька важливих і прекрасних років, за які ваші діточки стали нам рідними,дуже виросли і подорослішали. Вітаємо із закінченням одного важливого етапу і початком іншого. Удачі вам та вашим діточкам, успіхів і щастя. Ми будемо з теплотою згадувати вас. В добрий шлях!
23 трав. 2022

Висаджування квітів

У ЗДО №391 продовжується робота по покращенню прилеглої території, висаджування квітів.