19 груд. 2022

День Святого Миколая

Кожна дитина заслуговує на радість, казку та справжні дива. І хоч цього року Україна зустрічає свято під час війни, нехай цей день обов‘язково принесе радісні несподіванки. Затишку, тепла та безпеки всім родинам!
15 груд. 2022

Солодкі подарунки від Харківського міського голови

Незважаючи на непрості часи, керівництвом міста було прийнято рішення подарувати трішечки дива та чудового настрою вихованцям нашого садочку. Усім діточкам,які залишаються у нашому незламному місті були вручені солодкі подарунки до Дня Святого Миколая від Харківського міського голови Ігора Олександровича Терехова.
5 груд. 2022

Міжнародний день волонтерів

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році. Волонтери - це добровольці, які без будь-якої нагороди трудяться на благо суспільства і батьківщини. В Україні волонтерський рух зародився у 90-их роках, а розцвів у 2014 році під час початку війни з Росією. Це свято особливо важливе для України у 2022 році. Саме волонтери допомагають українським військовим, збирають для них ліки, обладнання та амуніцію, постачають на фронт їжу та буржуйки. Без волонтерської праці армії було б набагато важче.
20 лист. 2022

Всесвітній день дитини

Сьогодні. 20 листопада 2021 року, відзначається Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу. «Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш з Вами обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах. Відповідно до Декларації прав дитини, прийнятою Генеральною Асамблеєю та Конвенцію про права дитини, кожна дитина має право на освіту, здоров’я, належну медичну допомогу, ім’я та громадянство. Кожна дитина по факту народження заслуговує на турботливе родинне середовище та захист від жорстокого поводження чи насильства», – наголосив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі. 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про їх права. З 1990 року у цей день відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.
16 лист. 2022

Міжнародний день толерантності

Щорічно 16 листопада відзначається День толерантності. Вихователі ЗДО №391 також не залишились осторонь і провели онлайн заходи, спрямовані на ознайомлення діточок з поняттям "толерантність",виявлення основних її рис, сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати чуйність,людяність, терпимість та небайдужість, почуття взаємодопомоги та дружнього прийняття іншої людини, терпимість до відмінностей між людьми
14 лист. 2022

Міжнародний день логопеда

Кожного року 14 листопада святкується Міжнародний день логопеда. Він був заснований в 2004 році. Логопедія – ціла наука, яка допомагає вивчити причини, механізми, структуру і симптоми різних порушень мовлення. В цей день прийнято вітати представників цієї професії. У ЗДО 391 працюють вчителі-логопеди задля того,аби вихованцям покращити мовлення,збагатити словниковий запас, навіть попри військовий стан у країні. Навчають дітей онлайн! Щиро вітаємо представників цієї надважливої професії.
9 лист. 2022

День української писемності та мови

Українська мова - одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і наш скарб. День української писемності - прекрасний привід прочитати нову книгу українською мовою, або розмовляти весь день виключно українською.
28 жовт. 2022

Осінні дерева

Виховувати любов до природи, бажання передавати її красу в малюнку, продовжувати ознайомлювати з різними видами дерев, вчити малювати осінні дерева, вчити малювати стовбур з розбіжними гілками, малювати листя дерева різними способами: примакуванням, напівсухим пензлем, плямами - все це у режимі онлайн робили вихователі ЗДО №391 зі своїми маленькими вихованцями. Усі залишилися задоволені, з прекрасними осінніми пейзажами.
14 жовт. 2022

День козацтва

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.
7 жовт. 2022

Всесвітній день посмішок

Щороку у першу неділю жовтня відзначають веселе та добре свято - Всесвітній день посмішки. Посмішка – це дивовижна річ, її можна подарувати кожному, вона нічого не коштує, її вартість безцінна. За допомогою посмішки ми наповнюємося щастям, здоров’ям і даруємо радість, тепло людям, заряджаємось позитивом та натхненням на весь день. Вихованцям ДНЗ та їх батькам було запропоновано виготовити із кольорового паперу яскраві, різнокольорові посмішки,поспілкуватися з діточками на тему емоцій.