27 бер. 2017

Допомога Товариства Червоного Хреста України

Дякуємо Товариству Червоного Хреста за предоставлений розвивальний матеріал для наших вихованців.
25 бер. 2017

Суботник

25 березня колектив нашого дошкільного закладу приймав участь у районному суботнику по очищенню теріторії дошкільного закладу від опалого листя, гілля, сухостою, підготовка квітників до квітування.
16 бер. 2017

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

З 1 березня по 1 квітня 2017 пройдуть Інтернет збори батьків майбутніх першокласників
7 бер. 2017

Зі святом 8 Березня!!!

Зі святом весни вітаємо, Щастя й успіхів бажаємо, Вдачі, здоров'я, тепла, Нехай всі незгоди згорають до тла, Щоб тільки добро у житті велося, Хай збудеться все, Що ще не збулося!
27 лют. 2017

З 01 березня по 06 березня в нашому закладі пройдуть весняні ранки!!!

Шановні батьки! Запрошуємо всіх мам, бабусь, сестричок наших вихованців на свято 8 Березня!!!
24 лют. 2017

З МАСЛЯНОЮ!!!

24 лютого в нашому садочку пройшли розваги до свята МАСЛЯНА, діти веселились, танцювали, грали та частувалися смачними млинцями!!!
14 лют. 2017

22-23 лютого наші педагоги прийматимуть участь у проекті "Садочок - простір дружній до дитини!"

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерства освіти і науки України реалізує проект «Садочок - простір дружній до дитини», спрямований на розвиток компетенцій педагогів дошкільних навчальних закладів щодо створення емоційно безпечного, інклюзивного середовища в дитячому колективі.
6 лют. 2017

Увага ГРИП!

У дитячому садочку серед працівників була проведена роз'яснювальна робота, щодо протиепідемічних заходів з профілактики грипу.
27 січ. 2017

Увага!!! Оплата за харчування дітей в дошкільному закладі

Згідно рішення Харківської міської ради від 18.01.2017 № 3"Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м. Харкова у 2017 році" затверджені грошові норми харчування : вікова група від 1-го до 3 –х років - 18грн. ( з рахунку: 7,20грн. - бюджетні кошти та 10,80грн. - батьківська плата), вікова група від 3-х до 6– ти(7- ми) років – 23 грн. ( з рахунку: 9,20грн. - бюджетні кошти та 13,80грн. - батьківська плата),
13 січ. 2017

Щедрий вечір, свято Маланки

13 січня (Старий Новий рік) або святого Василія Великого (14 січня), український народ визначає Маланку, або Щедрий вечір. Вихованці нашого дошкільного закладу розповідали про традиції святкування Маланки, а також розповідали вiршi на Маланку: щедрівки, засівалки, колядки Маланки та Василя.