11 груд. 2015

Тиждень безпеки

Тиждень безпеки У дитячому садочку з 07.12.2015 пройшов тиждень безпеки життєдіяльності. До тижня безпеки підготовлено лялькову виставу "Вогнихвостик та його друзі".
12 лист. 2015

Розвивальна книга

Розвивальні книги - це чудовий помічник для дорослих. Таку з книг зробила вихователька групи раннього віку ДНЗ№391 Сокол Т.В. Залежно від конструкції та наповнення, такі книжки сприяють розвитку уяви, мовлення, дрібної моторики та сенсорного виховання у дітей раннього віку. М’яка книжка навчить дитину розрізняти кольори, форми, текстури, предмети, цифри, властивості матеріалів тощо.
4 лист. 2015

Тиждень безпеки дитини

З метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок вихователів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я та життя, з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя з 26.10.2015 року по 30.10.2015 року в ДНЗ №391 було проведено «Тиждень безпеки дитини»
22 жовт. 2015

Осінні барви.

Вже стало традиційно в нашому дитячому садку проводити виставку осінніх поробок дітей та батьків. В цьому році вона була особливо яскравою, різнобарвною та насиченою, відповідно і пройшла під назвою “Осінні барви”.
9 жовт. 2015

Святкові ранки

У дитячому садку з 07 по 09 жовтня пройшли святкові ранки присвячені золотій осені!Усім дітям були роздані смачні гостинці.
19 вер. 2015

Суботник у ДНЗ

Суботник у ДНЗ №391 – це традиційно для нашого закладу. Прибрати та прикрасити клумби і дерева, навести лад на всій території – завдання на цей день. І ми з ним упорались.
17 вер. 2015

Конкурс дитячого малюнку

У дитячому садку серед дітей старших груп пройшов перший етап конкурсу дитячого малюнку на тему «Рідне місто – серденько моє».
14 вер. 2015

День Дошкілля

14.09.2015 р. до ДНЗ №391 завітали гості з розважальною програмою "Свято дошкільника». Дітей та дорослих розважав веселий клоун. По закінченню свята дітям роздали солодощі.
1 вер. 2015

День Знань

1 вересня 2015 о 10-30 в дошкільному навчальному закладі пройшла музична розвага присвячена Дню Знань. Розвага пройшла весело, діти та дорослі отримали задоволення та хороший настрій.
21 серп. 2015

Громадянська панахида

Діти старшої групи прийняли участь у грамадянської панахиді. присвяченої річниці визволення Харкова від немецько- фашистких загарбників.