7 лип. 2015

Розвага

У дитячому садочку пройшла розвага на свіжому повітрі з конкурсами та змаганнями.
26 черв. 2015

Звітування керівника

Звітування керівника перед колективом та громадськістю.
4 черв. 2015

ХОПЦ ПМПК

У дошкільному закладі було здійснено перевірку дітей логопедичних груп психолого-медико-педогогічною комісією
28 трав. 2015

Випускний бал

У дошкільному навчальному закладі з 28 по 29 травня пройшли святкові ранки з нагоди випускного балу.
22 трав. 2015

Тиждень безпеки

У дитячому садочку з 18.05.2015 пройшов тиждень безпеки життєдіяльності. До тижня безпеки підготовлено матеріали та оформлено стенди "Бережемо життя і здоров'я дітей" за розділами "Дитина і природа", "Дитина і вулиця", "Дитина серед людей", "Здоров'я дитини" в кожній віковій групі.
17 квіт. 2015

II етап конкурсу "Маленькі дарування"

17-го квітня, на базі ДНЗ №96 пройшов другий етап конкурсу "Маленькі дарування". Вихованці дитячого садка №96 підготували учасникам святковий концерт, а по закінченню конкурсу усім учасникам були видані заохочувальні призи!
9 квіт. 2015

Перший етап конкурсу "Маленькі дарування"

У дитячому садку серед дітей старших груп пройшов перший етап конкурсу "Маленькі дарування"
1 квіт. 2015

Перше квітня - день жартів та розваг.

Першого квітня у дитячому садочку відбулася розвага, присвячена дню сміху, яку підготували діти середніх груп. Веселі конкурси, яскраві костюми та жарти не залишили байдужими гостей свята. Всі діти отримали солодкі подарунки.
16 бер. 2015

Консультація для педагогів на тему: "Творчі здібності дошкільника"

16.03.2015 в дошкільному закладі №391 відбулася групова консультація для педагогів закладу на тему: Творчі здібності дошкільника"
5 бер. 2015

Свято мами

П'ятого березня у нашому садочку пройшли святкові ранки в групах старшого віку №5,8, які присвячені 8 березня.