26 квіт. 2016

ІІ тур інтелектуального конкурсу "Маленькі дарування"

У нашому дошкільному закладі пройшов ІІ тур районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Маленькі дарування» ,в якому взяли участь садки № 24 , № 345 , № 353 , № 420.
23 квіт. 2016

Суботник у ДНЗ №391

23.04.2016 року працівники дошкільного закладу приєдналися до участі у Всеукраїнському суботнику . На дворі було сонячно і привітно, і настрій був радісний та піднесений.
15 квіт. 2016

Перший етап конкурсу "Маленькі дарування"

У дитячому садку серед дітей старших груп пройшов перший етап конкурсу "Маленькі дарування"
28 бер. 2016

День здоров'я

28 березня у дитячому садку пройшов день здоров'я. С дітьми старших груп провели пізнавальну бесіду на тему "Здоровий досвід життя", поділився позитивним досвідом, наглядно представивши дітям, як виховувати в себе звичку до здорового досвіду, та розуміти, що корисно, а що шкідливо для здоров'я.
11 бер. 2016

Весела Масляна в нашему дитячому садку

У нашому дитячому садку пройшла Масляна, діти прощалися з зимою і зустрічали Весну. Всі діти з нетерпінням чекали на це свято, готувалися до нього, вчили вірші, частівки і пісні. Педагогічний колектив дитячого садка ретельно підготував сценарій масляних гулянь. Програма вийшла дуже веселою і розважальною.
3 бер. 2016

Свято любих мам

з 29 лютого по 3 березня у нашому садочку пройшли святкові ранки присвячені 8 березня Із святом весни, краси і любові! Хай щастя і радість несе кожна мить, Всього у житті хай буде доволі, На кожному кроці завжди хай щастить!
15 лют. 2016

Свято Стрітення

15.02.2016 року відбулась розвага „Свято Стрітення ” У народному побуті Стрітення здавна сприймається, як зустріч зими з весною. Казали, що «в цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче, та сама лиходійка від свого хотіння тільки потіє» От і до нашої малечі завітали в гості Зима та Весна та стали сперечатись хто сильніше Та скільки Зимі не злитись весна — прийде 15.02.2016 року відбулась розвага „Свято Стрітення ” У народному побуті Стрітення здавна сприймається, як зустріч зими з весною. Казали, що «в цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче, та сама лиходійка від свого хотіння тільки потіє» От і до нашої малечі завітали в гості Зима та Весна та стали сперечатись хто сильніше Та скільки Зимі не злитись весна — прийде 15.02.2016 року відбулась розвага „Свято Стрітення ” У народному побуті Стрітення здавна сприймається, як зустріч зими з весною. Казали, що «в цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче, та сама лиходійка від свого хотіння тільки потіє» От і до нашої малечі завітали в гості Зима та Весна та стали сперечатись хто сильніше Та скільки Зимі не злитись весна — прийде 15.02.2016 року відбулась розвага „Свято Стрітення ” У народному побуті Стрітення здавна сприймається, як зустріч зими з весною. Казали, що «в цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче, та сама лиходійка від свого хотіння тільки потіє» От і до нашої малечі завітали в гості Зима та Весна та стали сперечатись хто сильніше Та скільки Зимі не злитись весна — прийде
27 січ. 2016

Увага ГРИП!

У дитячому садочку серед працівників була проведена роз'яснювальна робота, щодо протиепідемічних заходів з профілактики грипу.
14 січ. 2016

Веселі щедрівочки

У дитячому садку пройшло свято щедрівочок ! Діти розповідали веселі щедрівочки,за що й отримали смачні подарунки.
21 груд. 2015

Свято Нового року

У дитячому садку пройшли новорічні ранки. Діти підготували діду Морозу веселі пісеньки,вірші та танці та отримали смачні подарунки.