День здоров'я

28 бер. 2016
28 березня у дитячому садку пройшов день здоров'я. С дітьми старших груп провели пізнавальну бесіду на тему "Здоровий досвід життя", поділився позитивним досвідом, наглядно представивши дітям, як виховувати в себе звичку до здорового досвіду, та розуміти, що корисно, а що шкідливо для здоров'я.

28 березня  у дитячому садку пройшов день здоров'я.  С дітьми старших груп провели пізнавальну бесіду на тему "Здоровий досвід життя", поділився позитивним досвідом, наглядно представивши дітям, як виховувати в себе звичку до здорового досвіду, та розуміти, що корисно, а що шкідливо для здоров'я.