27 лют. 2017

З 01 березня по 06 березня в нашому закладі пройдуть весняні ранки!!!

Шановні батьки! Запрошуємо всіх мам, бабусь, сестричок наших вихованців на свято 8 Березня!!!
24 лют. 2017

З МАСЛЯНОЮ!!!

24 лютого в нашому садочку пройшли розваги до свята МАСЛЯНА, діти веселились, танцювали, грали та частувалися смачними млинцями!!!
14 лют. 2017

22-23 лютого наші педагоги прийматимуть участь у проекті "Садочок - простір дружній до дитини!"

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерства освіти і науки України реалізує проект «Садочок - простір дружній до дитини», спрямований на розвиток компетенцій педагогів дошкільних навчальних закладів щодо створення емоційно безпечного, інклюзивного середовища в дитячому колективі.
6 лют. 2017

Увага ГРИП!

У дитячому садочку серед працівників була проведена роз'яснювальна робота, щодо протиепідемічних заходів з профілактики грипу.
27 січ. 2017

Увага!!! Оплата за харчування дітей в дошкільному закладі

Згідно рішення Харківської міської ради від 18.01.2017 № 3"Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м. Харкова у 2017 році" затверджені грошові норми харчування : вікова група від 1-го до 3 –х років - 18грн. ( з рахунку: 7,20грн. - бюджетні кошти та 10,80грн. - батьківська плата), вікова група від 3-х до 6– ти(7- ми) років – 23 грн. ( з рахунку: 9,20грн. - бюджетні кошти та 13,80грн. - батьківська плата),
13 січ. 2017

Щедрий вечір, свято Маланки

13 січня (Старий Новий рік) або святого Василія Великого (14 січня), український народ визначає Маланку, або Щедрий вечір. Вихованці нашого дошкільного закладу розповідали про традиції святкування Маланки, а також розповідали вiршi на Маланку: щедрівки, засівалки, колядки Маланки та Василя.
6 січ. 2017

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

Святкування Різдва починається 6 січня. Тихо на Землю спускається вечір, все поринає в глибокі обійми зимових сутінок. Ось і перша зірочка мерехтливим вогником засіяла на небі. Час починати святкову трапезу…
31 груд. 2016

З НОВИМ РОКОМ!!!

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо в цьому році здобути неймовірний успіх та щастя, вічної любові та доброї вдачі, яскравих емоцій та завітної мріїї, також чудових друзів та люблячих близьких, бравого настрою та міцного здоров’я.
23 груд. 2016

Новорічні розваги

З 16 грудня по 23 грудня пройшли Новорічні ранки
19 груд. 2016

День святого Миколая

19 грудня День Святого Миколая!