27 квіт. 2017

ІІ тур конкурсу "Маленькі дарування"

27.04.2017 наші вихованці приймали участь у ІІ турі конкурсу "Маленькі дарування"
21 квіт. 2017

"МАЛЕНЬКІ ДАРУВАННЯ"

В нашому дитячому садочку пройшов І тур районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку "Маленькі дарування", у якому приймали участь вихованці старших груп (групи №6,7)
16 квіт. 2017

Свято ВЕЛИКДЕНЬ!!!

Вітаємо всії зі святом ПАСХИ!
10 квіт. 2017

Привітання від Анатолія Денисенко!!!

Всі діти та працівники дошкільного навчального закладу отримали паски від Народного депутата України Анатолія Денисенка.
8 квіт. 2017

День довкілля

В межах щорічної всеукраінської акції "День довкілля" 08.04.2017 у дошкільному навчальному закладі відбувся суботник
3 квіт. 2017

Всеукраїнський дитячий конкурс "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху!"

У березні пройшов конкурс "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху!" Мета конкурсу - привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу органів внутрішніх справ.
27 бер. 2017

Допомога Товариства Червоного Хреста України

Дякуємо Товариству Червоного Хреста за предоставлений розвивальний матеріал для наших вихованців.
25 бер. 2017

Суботник

25 березня колектив нашого дошкільного закладу приймав участь у районному суботнику по очищенню теріторії дошкільного закладу від опалого листя, гілля, сухостою, підготовка квітників до квітування.
16 бер. 2017

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

З 1 березня по 1 квітня 2017 пройдуть Інтернет збори батьків майбутніх першокласників
7 бер. 2017

Зі святом 8 Березня!!!

Зі святом весни вітаємо, Щастя й успіхів бажаємо, Вдачі, здоров'я, тепла, Нехай всі незгоди згорають до тла, Щоб тільки добро у житті велося, Хай збудеться все, Що ще не збулося!