2 бер. 2015

Свято любих мам

2 березня у нашому садочку пройшли святкові ранки в групі ранього віку №1, та групах молодшого віку №6,7, які присвячені 8 березня Із святом весни, краси і любові! Хай щастя і радість несе кожна мить, Всього у житті хай буде доволі, На кожному кроці завжди хай щастить!
20 лют. 2015

Прийшла масляна

У дитячому садочку пройшло свято "Масляна" до нас у гості завітали Маша, ведмідь та скоморох з млинцями, які співали частушки, жартували і приймали участь в змпганнях с дітьми старших груп. Усім дуже сподобалось свято з подарунками та ласощами.
13 лют. 2015

Увага!!! Оплата за харчування дітей в дошкільному закладі

Згідно рішення Харківської міської ради від 04.02.2015 №23"Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м. Харкова у 2015 році" затверджені грошові норми харчування - 13грн. ( з рахунку: 5,20грн. - бюджетні кошти та 7,80грн. - батьківська плата)
9 лют. 2015

Профілактика грипу.

У дитячому садочку серед працівників була проведена роз'яснювальна робота, щодо протиепідемічних заходів з профілактики грипу.
23 січ. 2015

Лялькова вистава

23 січня 2015р. у наш дошкільний заклад завітала лялькова вистава "Зайко - хваста". Метою якої було довести до дітей, як погано вихвалятися.
14 січ. 2015

свято "Маланки та Василя"

У нашому садочку пройшло свято "Маланки та Василя". Діти старших груп з веселими щедрівками та колядками завітали до кожної групи, та до співробітників закладу, за що й отримали смачні подарунки.
24 груд. 2014

Свято Нового року

У дитячому садку пройшли новорічні ранки. Діти підготували діду Морозу веселі пісеньки,вірші та танці та отримали смачні подарунки.
10 груд. 2014

Нагодуй птахів

Кожного ранку наші діти, під час прогулянки піклуються про птахів - горобцях, синицях котрі збираються цілими зграйками на нашій скромній, але хлібосольній годівниці.
25 лист. 2014

День здоров'я

25 листопада у дитячому садку пройшов день здоров'я. У гості до дітей приходив казковий персонаж з мультфільму "пес Барбос". С дітьми старших груп провели пізнавальну бесіду на тему "Здоровий досвід життя", поділився позитивним досвідом, наглядно представивши дітям, як виховувати в себе звичку до здорового досвіду, та розуміти, що корисно, а що шкідливо для здоров'я.
14 лист. 2014

Запобігання дитячого травматизму

14 листопада було проведено заняття серед дітей старших груп з правила поведінки на дорозі.