5 лист. 2013

Фінал конкурсу "Крок за кроком"

П'ятого листопада на базі ДНЗ №345 пройшов фінал конкурсу "Крок за кроком", де наша команда "Дзіночки" була нагороджена за почесне третє місце.
30 жовт. 2013

II етап спортивного змагання "Крок за кроком"

30-го жовтня у дитячому садку пройшов II етап спортивного змагання "Крок за кроком"! Брали участь три команди- команда Барвінчата (ДНЗ №13), команда Соняшники (ДНЗ №345), та команда Дзвіночки (ДНЗ №391). Команда Дзвоники зайняла перше місце. Усі діти були нагороджені призами,по закінченню змагання відбулося веселе свято за участю казкових героїв
25 жовт. 2013

Cвяткові ранки

У дитячому садку з 23 по 25 жовтня пройшли святкові ранки присвячені золотій осені!Усім дітям були роздані смачні гостинці.
18 жовт. 2013

I етап фізкультурного змагання "Крок за кроком"

У дитячому садку пройшов перший етап фізкультурного змагання "Крок за кроком" Всі діти отримали заохочувальні призи,по закінченню змагання відбулося веселе свято.
27 вер. 2013

Другий етап конкурсу "Наше дитинство-найкраща пора"

На базі дитячого садка №50 27 вересня пройшов другий етап конкурсу дитячого малюнку "Наше дитинство-найкраща пора"!Діти групи №6 зайняли третє місце у номінації "Найкращий колективний малюнок" Щиро вітаємо переможців!!!
23 вер. 2013

Електронна реєстрація в ДНЗ

Шановні батьки! З вересня 2013 року Ви маєте можливість зареєструвати свою дитину до дошкільного навчального закладу у системі «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади».
2 вер. 2013

СВЯТО ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Другого вересня відбулося свято присвячене початку нового навчального року!Дітки разом із вихователями приймали участь у цьому святі.
11 черв. 2013

Семінар практичних психологів

У ДНЗ №391 пройшов семінар методистів з психологічних служб управлінь освіти Червонозаводського та Комінтернівського районів, соціальних педагогів, практичних психологів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, на тему: "Професійний імідж працівника психологічної служби".
30 трав. 2013

Випускний бал

У дошкільному навчальному закладі з 30 по 31 травня пройшли святкові ранки з нагоди випускного балу.
29 трав. 2013

Свято до Дня захисту дітей

29 травня у ДНЗ пройшло свято присвячене Дню захисту дітей.