11 бер. 2014

свято 8-го березня

У дитячому садку з 4 по 7 березня пройшли святкові ранки присвячені дню усіх жінок - 8 березня. Всі діточки поздоровили своїх матусь та бабусь віршами, піснями, танцями, а також подарували подарунки зроблені своїми руками.
28 лют. 2014

Масляна

У дитячому садку пройшло свято масляна. Діти отримали задоволення від виступу веселих скоморохів, які співали,жартували, та співали частівки. Дуже сподобалась дітям казка про Зиму та Весну (ляльковий театр), та ведмідь,який приніс дарунок-млинці.
10 лют. 2014

Професії

У дитячому садку з 03.02. по 07.02.2014 року пройшов тиждень занять присвячений різним професіям. Дітям була проведена екскурсія по дитячому закладу,кабінетам,харчоблоку та медкабінету. Захід проходив у формі інтерв'ювання - діти задавали питання,а дорослі відповідали на них, роз'яснюючі зміст своєї роботи.
15 січ. 2014

Харчування дітей

15 січня у дитсадку була проведена роз’яснювальна робота з батьками щодо порядку організації харчування дітей в домашніх умовах.
14 січ. 2014

Веселі щедрівочки

У дитячому садку пройшло свято щедрівочок ! Діти розповідали веселі щедрівочки,за що й отримали смачні подарунки.
20 груд. 2013

Новорічні ранки

Розпочалися Новорічні ранки у дитячому садку.Найпершими приймали в ньому участь найменші діточки.Свято пройшло весело і казково.
19 груд. 2013

Свято Миколая

У дитячому садку пройшло свято Миколая! У кінці свята дітям були роздані солодкі подарунки
11 груд. 2013

Виступ психолога

Практичний психолог Нікітіна О.О. ознайомила педагогічний колектив з Загальнодержавною програмою "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН ппо права дитини"
10 груд. 2013

Семінар

У ДНЗ №391 пройшов семінар спрямований на налагодження взаємозв'язку між вихователями,практичним психологом та вчителями-логопедами
18 лист. 2013

Виставка "Осінні барви"

У дитячому садку пройшла виставка творчих робіт із квілінгу вихователя групи №5 - Захарової Надії Миколаївни.Усі охочі мали змогу прийняти участь у майстер- класі.