8 жовт. 2016

Міський суботник

08.10.2016 Співробітники прибирали теріторію дошкільного навчального закладу. Усім учасникам виражаємо вдячність за участь у цьому заході!
30 вер. 2016

Вітання з Днем працівників освіти

Денисенко Анатолій Петрович, депутат Харківської міської ради, привітав весь колектив нашого дошкільного закладу з Днем працівників освіти!
22 вер. 2016

перший етап конкурсу дитячого малюнку

перший етап конкурсу дитячого малюнку У дитячому садку пройшов перший етап конкурсу дитячого малюнку «Рідне місто – в серденьку моєму» серед дітей старшого дошкільного віку
19 вер. 2016

Районний конкурс дитячого малюнку "Рідне місто - в серденьку моєму!"

З 19 по 23 жовтня в дошкільному закладі буде проводитись районний конкурс дитячого малюнку "Рідне місто в серденьку моєму"
1 вер. 2016

Дня Знань...

Вересень - початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. 1 вересня - світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями.
22 серп. 2016

Громадянська панахида

Діти старшої групи прийняли участь у грамадянської панахиді. присвяченої річниці визволення Харкова від немецько- фашистких загарбників.
18 лип. 2016

Тимчасове призупинення навчально-виховного процесу

Сьгодні наш дошкільний навчальний заклад призупинив навчально-виховний процес для проведення ремонтних робіт. Чекаємо на вас та ваших дітей 22 серпня.
28 черв. 2016

Вітаємо з Днем Конституції України

17 черв. 2016

«В гостях у Феї Чистоти»

«В гостях у Феї Чистоти». Під час проведення розваги діти закріплювали знання про значення чистоти (для збереження та зміцнення здоров`я), розгадували загадки, розв`язували проблемні ситуації, грали в ігри, спрямовані на розвиток культурно-гігієнічних навичок.
27 трав. 2016

Випускний бал

26.05.2016 та 27.05.2016 відбулися випускні свята. Діти прощалися з дитячим садочком,танцювали,співали та брали участь у різноманітних конкурсах.