Розвивальна книга

12 лист. 2015
Розвивальні книги - це чудовий помічник для дорослих. Таку з книг зробила вихователька групи раннього віку ДНЗ№391 Сокол Т.В. Залежно від конструкції та наповнення, такі книжки сприяють розвитку уяви, мовлення, дрібної моторики та сенсорного виховання у дітей раннього віку. М’яка книжка навчить дитину розрізняти кольори, форми, текстури, предмети, цифри, властивості матеріалів тощо.

Розвивальні книги - це чудовий помічник для дорослих.  Таку з книг зробила вихователька групи раннього віку ДНЗ№391 Сокол Т.В. Залежно від конструкції та наповнення, такі книжки сприяють розвитку уяви, мовлення, дрібної моторики та сенсорного виховання у дітей раннього віку. М’яка книжка навчить дитину розрізняти кольори, форми, текстури, предмети, цифри, властивості матеріалів тощо.