18 лип. 2016

Тимчасове призупинення навчально-виховного процесу

Сьгодні наш дошкільний навчальний заклад призупинив навчально-виховний процес для проведення ремонтних робіт. Чекаємо на вас та ваших дітей 22 серпня.
28 черв. 2016

Вітаємо з Днем Конституції України

17 черв. 2016

«В гостях у Феї Чистоти»

«В гостях у Феї Чистоти». Під час проведення розваги діти закріплювали знання про значення чистоти (для збереження та зміцнення здоров`я), розгадували загадки, розв`язували проблемні ситуації, грали в ігри, спрямовані на розвиток культурно-гігієнічних навичок.
27 трав. 2016

Випускний бал

26.05.2016 та 27.05.2016 відбулися випускні свята. Діти прощалися з дитячим садочком,танцювали,співали та брали участь у різноманітних конкурсах.
26 квіт. 2016

ІІ тур інтелектуального конкурсу "Маленькі дарування"

У нашому дошкільному закладі пройшов ІІ тур районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Маленькі дарування» ,в якому взяли участь садки № 24 , № 345 , № 353 , № 420.
23 квіт. 2016

Суботник у ДНЗ №391

23.04.2016 року працівники дошкільного закладу приєдналися до участі у Всеукраїнському суботнику . На дворі було сонячно і привітно, і настрій був радісний та піднесений.
15 квіт. 2016

Перший етап конкурсу "Маленькі дарування"

У дитячому садку серед дітей старших груп пройшов перший етап конкурсу "Маленькі дарування"
28 бер. 2016

День здоров'я

28 березня у дитячому садку пройшов день здоров'я. С дітьми старших груп провели пізнавальну бесіду на тему "Здоровий досвід життя", поділився позитивним досвідом, наглядно представивши дітям, як виховувати в себе звичку до здорового досвіду, та розуміти, що корисно, а що шкідливо для здоров'я.
11 бер. 2016

Весела Масляна в нашему дитячому садку

У нашому дитячому садку пройшла Масляна, діти прощалися з зимою і зустрічали Весну. Всі діти з нетерпінням чекали на це свято, готувалися до нього, вчили вірші, частівки і пісні. Педагогічний колектив дитячого садка ретельно підготував сценарій масляних гулянь. Програма вийшла дуже веселою і розважальною.
3 бер. 2016

Свято любих мам

з 29 лютого по 3 березня у нашому садочку пройшли святкові ранки присвячені 8 березня Із святом весни, краси і любові! Хай щастя і радість несе кожна мить, Всього у житті хай буде доволі, На кожному кроці завжди хай щастить!