27 вер. 2019

День дошкілля!

Вітаємо з Днем працівників дошкільної освіти!
2 вер. 2019

День знань!

Вітаємо всіх з Днем знань!
21 черв. 2019

22 червня - день літнього сонцестояння

Астрономічним початком літа вважають 21 або 22 червня — день літнього сонцестояння. У цей день у північній півкулі нашої планети встановлюється найдовший день і найкоротша ніч. День літнього сонцестояння - це день початку астрономічного літа у північній півкулі Землі та зими - у південній півкулі.
9 черв. 2019

День друзів!

Це свято – неофіційне, але дуже популярне. День друзів заснований для того, щоб люди, незалежно від життєвих обставин, нагадали своїм товаришам про те, наскільки вони важливі для них і порадували їх своєю увагою.
29 трав. 2019

Запрошуємо на випускний бал!

Шановні батьки!
16 трав. 2019

З Днем Вишиванки!

День вишиванки – чудове, самобутнє свято української культури. Вишиванка завжди була і залишається українською святинею. Вишиванка символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв'язок поколінь. Сьогодні, 16 травня, в Україні відзначають щорічний День вишиванки, тож не забудьте одягнути сорочку на навчання чи на роботу.
20 квіт. 2019

Відбувся суботник

Працівниками дошкільного закладу № 391 був організований суботник.
19 квіт. 2019

Музичні розваги до Великодня

«Свято світлої Пасхи», проводились з метою закріпити і уточнити знання дітей щодо традицій та звичаїв народу, значення цього свята для кожної людини, які сприяли розвитку духовно-морального потенціалу дітлахів.
6 квіт. 2019

Вiдбувся суботник

Працiвниками нашого закладу було органiзоване прибирання територii, побiлка дерев, прибирання сухостою.
20 бер. 2019

Міжнародний день щастя

Якщо Ви навіть будете посміхатися, нехай на самоті і зовсім без причини, то м’язи подадуть сигнали в мозок, і Вам дійсно буде радісно.