16 бер. 2015

Консультація для педагогів на тему: "Творчі здібності дошкільника"

16.03.2015 в дошкільному закладі №391 відбулася групова консультація для педагогів закладу на тему: Творчі здібності дошкільника"
5 бер. 2015

Свято мами

П'ятого березня у нашому садочку пройшли святкові ранки в групах старшого віку №5,8, які присвячені 8 березня.
2 бер. 2015

Свято любих мам

2 березня у нашому садочку пройшли святкові ранки в групі ранього віку №1, та групах молодшого віку №6,7, які присвячені 8 березня Із святом весни, краси і любові! Хай щастя і радість несе кожна мить, Всього у житті хай буде доволі, На кожному кроці завжди хай щастить!
20 лют. 2015

Прийшла масляна

У дитячому садочку пройшло свято "Масляна" до нас у гості завітали Маша, ведмідь та скоморох з млинцями, які співали частушки, жартували і приймали участь в змпганнях с дітьми старших груп. Усім дуже сподобалось свято з подарунками та ласощами.
13 лют. 2015

Увага!!! Оплата за харчування дітей в дошкільному закладі

Згідно рішення Харківської міської ради від 04.02.2015 №23"Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м. Харкова у 2015 році" затверджені грошові норми харчування - 13грн. ( з рахунку: 5,20грн. - бюджетні кошти та 7,80грн. - батьківська плата)
9 лют. 2015

Профілактика грипу.

У дитячому садочку серед працівників була проведена роз'яснювальна робота, щодо протиепідемічних заходів з профілактики грипу.
23 січ. 2015

Лялькова вистава

23 січня 2015р. у наш дошкільний заклад завітала лялькова вистава "Зайко - хваста". Метою якої було довести до дітей, як погано вихвалятися.
14 січ. 2015

свято "Маланки та Василя"

У нашому садочку пройшло свято "Маланки та Василя". Діти старших груп з веселими щедрівками та колядками завітали до кожної групи, та до співробітників закладу, за що й отримали смачні подарунки.
24 груд. 2014

Свято Нового року

У дитячому садку пройшли новорічні ранки. Діти підготували діду Морозу веселі пісеньки,вірші та танці та отримали смачні подарунки.
10 груд. 2014

Нагодуй птахів

Кожного ранку наші діти, під час прогулянки піклуються про птахів - горобцях, синицях котрі збираються цілими зграйками на нашій скромній, але хлібосольній годівниці.