25 лист. 2014

День здоров'я

25 листопада у дитячому садку пройшов день здоров'я. У гості до дітей приходив казковий персонаж з мультфільму "пес Барбос". С дітьми старших груп провели пізнавальну бесіду на тему "Здоровий досвід життя", поділився позитивним досвідом, наглядно представивши дітям, як виховувати в себе звичку до здорового досвіду, та розуміти, що корисно, а що шкідливо для здоров'я.
14 лист. 2014

Запобігання дитячого травматизму

14 листопада було проведено заняття серед дітей старших груп з правила поведінки на дорозі.
31 жовт. 2014

Святкові ранки

У дитячому садку з 23 по 31 жовтня пройшли святкові ранки присвячені золотій осені! Усім дітям були роздані смачні гостинці.
9 жовт. 2014

ІІ тур конкурсу "Крок за кроком"

У ДНЗ №13 пройшов другий тур конкурсу "Крок за кроком". Усі учасники були нагороджені смачними подарунками.
7 жовт. 2014

І тур змагань "Крок за кроком"

В ДНЗ№ 391 07.10.2014 пройшов I тур змагань «Крок за кроком». У змаганнях брали участь команди старших дошкільнят група №5 «Сонечко» команда «Метелики» група №8 «Усмішка» команда «М’ячик» Рішенням журі було визначено переможців I туру: команда «М’ячик» група №8.
16 вер. 2014

Свято дошкільника

У вівторок до ДНЗ №391 завітали гості з розважальною програмою "Свято дошкільника" під патронатом народного депутата Денисенко Анатолія Петровича. Дітей та дорослих розважали веселі клоуни та казкові герої мультфільму "Мадагаскар". По закінченню свята дитячому садку були вручені подарунки!
15 вер. 2014

"Наше дитинство-найкраща пора"

У дошкільному навчальному закладі з 15.09.2014 по 19.09.2014 організована виставка дитячих малюнків "Наше дитинство-найкраща пора"
10 вер. 2014

Перший етап конкурсу дитячого малюнку

У дитячому садку пройшов перший етап конкурсу дитячого малюнку "Наше дитинство-найкраща пора",були визначені переможці. Ними стали вихованці групи №8 (вихователь Біленко Тетяна Юріївна)
29 серп. 2014

Ювілей дитячого садка

У дитячому садку пройшло свято ювілею за участю ветеранів праці та вихованців ДНЗ. Усі учасники свята були нагороджені смачними подарунками, а ветеранам були вручені подяки та квіти.
6 серп. 2014

Павільйони

У дитячому садку було здійснено капітальний ремонт павільйонів