28 жовт. 2016

І тур районних фізкультурних змагань "Крок за кроком" серед дітей старшого дошкільного віку

28.10.2016 У дошкільному навчальному закладі пройшов І тур районних фізкультурних змагань «Крок за кроком» серед дітей старшого дошкільного віку. У фізкультурних змаганнях приймали участь дві команди "Капітошка" діти гр. №7 та "Веселка" діти групи №6.
22 жовт. 2016

Міський суботник

22 жовтня колектив нашого дошкільного закладу приймав участь у районному суботнику по очищенню теріторії дошкільного закладу від опалого листя, гілля, сухостою, підготовка квітників до зимування.
19 жовт. 2016

Осінні розваги

З 19.10 по 21.10 буде свято "Осінь золота"
15 жовт. 2016

Міський суботник

Співробітники прибирали теріторію дошкільного навчального закладу.
8 жовт. 2016

Міський суботник

08.10.2016 Співробітники прибирали теріторію дошкільного навчального закладу. Усім учасникам виражаємо вдячність за участь у цьому заході!
30 вер. 2016

Вітання з Днем працівників освіти

Денисенко Анатолій Петрович, депутат Харківської міської ради, привітав весь колектив нашого дошкільного закладу з Днем працівників освіти!
22 вер. 2016

перший етап конкурсу дитячого малюнку

перший етап конкурсу дитячого малюнку У дитячому садку пройшов перший етап конкурсу дитячого малюнку «Рідне місто – в серденьку моєму» серед дітей старшого дошкільного віку
19 вер. 2016

Районний конкурс дитячого малюнку "Рідне місто - в серденьку моєму!"

З 19 по 23 жовтня в дошкільному закладі буде проводитись районний конкурс дитячого малюнку "Рідне місто в серденьку моєму"
1 вер. 2016

Дня Знань...

Вересень - початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. 1 вересня - світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями.
22 серп. 2016

Громадянська панахида

Діти старшої групи прийняли участь у грамадянської панахиді. присвяченої річниці визволення Харкова від немецько- фашистких загарбників.