1 вер. 2015

День Знань

1 вересня 2015 о 10-30 в дошкільному навчальному закладі пройшла музична розвага присвячена Дню Знань. Розвага пройшла весело, діти та дорослі отримали задоволення та хороший настрій.
21 серп. 2015

Громадянська панахида

Діти старшої групи прийняли участь у грамадянської панахиді. присвяченої річниці визволення Харкова від немецько- фашистких загарбників.
7 лип. 2015

Розвага

У дитячому садочку пройшла розвага на свіжому повітрі з конкурсами та змаганнями.
26 черв. 2015

Звітування керівника

Звітування керівника перед колективом та громадськістю.
4 черв. 2015

ХОПЦ ПМПК

У дошкільному закладі було здійснено перевірку дітей логопедичних груп психолого-медико-педогогічною комісією
28 трав. 2015

Випускний бал

У дошкільному навчальному закладі з 28 по 29 травня пройшли святкові ранки з нагоди випускного балу.
22 трав. 2015

Тиждень безпеки

У дитячому садочку з 18.05.2015 пройшов тиждень безпеки життєдіяльності. До тижня безпеки підготовлено матеріали та оформлено стенди "Бережемо життя і здоров'я дітей" за розділами "Дитина і природа", "Дитина і вулиця", "Дитина серед людей", "Здоров'я дитини" в кожній віковій групі.
17 квіт. 2015

II етап конкурсу "Маленькі дарування"

17-го квітня, на базі ДНЗ №96 пройшов другий етап конкурсу "Маленькі дарування". Вихованці дитячого садка №96 підготували учасникам святковий концерт, а по закінченню конкурсу усім учасникам були видані заохочувальні призи!
9 квіт. 2015

Перший етап конкурсу "Маленькі дарування"

У дитячому садку серед дітей старших груп пройшов перший етап конкурсу "Маленькі дарування"
1 квіт. 2015

Перше квітня - день жартів та розваг.

Першого квітня у дитячому садочку відбулася розвага, присвячена дню сміху, яку підготували діти середніх груп. Веселі конкурси, яскраві костюми та жарти не залишили байдужими гостей свята. Всі діти отримали солодкі подарунки.