Відвідувань за день: 3;

Термін

Відмітка

про виконання

І. Визначення основних завдань і напрямків

освітньо-виховної роботи у 2023/2024 навчальному році

1

Про вибір кандидатури секретаря педагогічної ради.

Серпень 2023

2

Про виконання рішень попередньої педради.

3

Про підсумки роботи закладу  в оздоровчий період 2022/2023 н.р.

Завідувач,сестра

мед.старша

4

Обговорення режиму роботи закладу в умовах карантину. Освітній процес в умовах адаптивного карантину зогляду на небезпечну епідеміологічну ситуацію, обумовлену захворюванням на СOVID-19.

Сестра медична старша

5

Про обговорення та затвердження річного плану роботи та робочого навчального плану закладу дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік.

6

Про затвердження навчальних програм, за якими  буде працювати педколектив  у 2023/2024 навчальному році; видів та форм перспективного та календарного планування; розкладу занять; корекційної роботи психологічної служби закладу.

7

Про результати оперативно-оглядового контролю щодо підготовки до нового навчального року.

8

Про планування та ознайомлення педколектива з роботою психологічної служби закладу.

9

Про організацію роботи з дітьми з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році з метою впровадження інклюзивної освіти у закладі дошкільної освіти.

Завідувач, вихователь-методист

10

Про затвердження заходів щодо зміцнення здоров’я дітей у закладі дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік.

Старша медична сестра

11

Про обговорення кандидатури громадського інспектора та складу творчої групи.

12

Про проходження чергової атестації  педагогічними працівниками у 2023/2024 навчальному році.

ІІ. Мовленнєва компетентність дошкільника

2

Про використання інтерактивних технологій в розвитку мовлення дітей дошкільного віку

3

Про використання мультфільмів як засобу розвитку зв’язного мовлення дошкільників

Вихователь

Ечкенко Н.М.

4

Про шляхи підвищення рівня мовлення дітей

Вчитель-логопед

Сідих І.В.

5

Про результати вивчення «Стан роботи щодо формування мовленнєвої компетентності дітей під час різних видів ігрової діяльності»

6

Про виставку методичних посібників «Мовленнєві родзинки для маленької дитинки»

В/методист, вихователі

ІІІ. Формування здоров’язбережувальної компетенції дитини-дошкільника

2

Про оздоровчо-профілактичну роботу у закладі дошкільної освіти як важливу умову виховання здорової дитини.

3

Про сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої діяльності у закладі дошкільної освіти

Вихователь

гр. №7

Ечкенко Н.М.

4

Про результати вивчення «Стан роботи щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи у закладі дошкільної освіти»

5

Про виставку дидактичних ігор та посібників, спрямовані на формування здорового способу життя  дітей

В/методист,

вихователі

IV. Підсумки освітньо-виховної роботи за 2023/2024 навчальний  рік, завдання на новий навчальний рік

2

Про аналіз діяльності педагогічного колективу, виконання річного плану та вирішення поставлених річних завдань. Затвердження плану роботи на літній період

3

Про аналіз рівня компетен-тності старших дошкільників відповідно до освітніх ліній Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція)

Вихователі

4

Про організацію роботи з дітьми в літній період

Сарша медична сестра,

Про результати комплексного вивчення стану життєдіяльності дітей в групі №8

6

Про результати організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році з питань впровадження інклюзивної освіти у закладі дошкільної освіти.

Вихователь - методист