Конкурс "Рідне місто - в серденьку моєму!"

Конкурс проводився за такими номінаціями:*"Колективна робота" (малюють всі учасники разом);*"Юний художник" (авторська робота одного вихованця);*"Творча родина" (малюють діти з батьками).В цих роботах діти проявили свій творчий потенціал, високий рівень їх художньо-естетичного розвитку, свою любов до України, шанобливе ставлення до рідного місця. В результаті поведення інтегрованих занять діти поглибили свої знання про визначні та пам'ятні місця, архітектурні споруди, місця відпочинку Харківщини, патріотичних почуттів, а також отримали позитивні ємоції від спільної роботи закладу і сім'ї.
Створено 05.10.16
Альбом ДНЗ