Весела Масляна в нашему дитячому садку

11 бер. 2016
У нашому дитячому садку пройшла Масляна, діти прощалися з зимою і зустрічали Весну. Всі діти з нетерпінням чекали на це свято, готувалися до нього, вчили вірші, частівки і пісні. Педагогічний колектив дитячого садка ретельно підготував сценарій масляних гулянь. Програма вийшла дуже веселою і розважальною.

У нашому дитячому садку  пройшла Масляна, діти прощалися з зимою і зустрічали Весну. Всі діти з нетерпінням чекали на це свято, готувалися до нього, вчили вірші, частівки і пісні. Педагогічний колектив дитячого садка ретельно підготував сценарій масляних гулянь. Програма вийшла дуже веселою і розважальною.