Майстер-клас

10 квіт. 2024
У ЗДО 391 пройшов майстер-клас для педагогів на тему: "Експериментування з різними матеріалами" Мета майстер-класу: навчити педагогів розширювати знання про природні матеріали,урізноманітнювати пошуково-дослідницьку діяльність дітей,формувати уявлення у дошкільнят про природні матеріали,природні явища,про закономірності у природі. Дитина є природним дослідником навколишнього світу.Світ відкривається дитині через досвід,особисті почуття,дії.Допомогти в цьому дітям можуть педагоги-провідники,які вчать дітей в знайомих предметах бачити незвичайні властивості,а в незнайомих навпаки-знайти знайоме і зрозуміле.

У ЗДО 391 пройшов майстер-клас для педагогів на тему: "Експериментування з різними матеріалами"Мета майстер-класу: навчити педагогів розширювати знання про природні матеріали,урізноманітнювати пошуково-дослідницьку діяльність дітей,формувати уявлення у дошкільнят про природні матеріали,природні явища,про закономірності у природі.Дитина є природним дослідником навколишнього світу.Світ відкривається дитині через досвід,особисті почуття,дії.Допомогти в цьому дітям можуть педагоги-провідники,які вчать дітей в знайомих предметах бачити незвичайні властивості,а в незнайомих навпаки-знайти знайоме і зрозуміле.