День дитячого радіомовлення

5 бер. 2024
Щорічно у першу неділю березня відзначається цікаве свято-Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення.Це свято започаткував ЮНІСЕФ у 2009 році. Спрямована ця подія зокрема для просування прав дитини,особливо її права на участь у житті суспільства. Метою Міжнародного дня дитячого телебачення і радіомовлення є привернення уваги суспільства до порушення прав дитини. Вихователі ЗДО 391 не оминули можливість познайомити дітей з професіями радіоведучого чи працівника ТБ,провели пізнавальні заняття,нагадали вихованцям про їх права,а батьки підтримавши цю ініціативу звозили діточок на майстер- клас,де вони мали змогу познайомитися з цими професіями поближче.

День дитячого радіомовлення