Відвідувань за день: 3;
Відвідувань за рік: 256;

Пріоритетні завдання на 2023/2024 навчальний рік

У 2023/2024 навчальному році визначена така єдина науково – методична тема: «Підвищення фахової майстерності педагога – основа забезпечення якісної освіти».

З метою покращення організації та проведення науково – методичної роботи та освітнього процесу згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти, вимогами освітніх програм розвитку, вважаємо доцільним у роботі закладу дошкільної освіти враховувати рекомендації щодо векторів організації освітньої діяльності у закладах дошкільної освіти у 2022/2023 навчальному році, а саме:

• Ігрова діяльність як провідний вид діяльності дошкільників
  • Дошкільнятам − освіту для сталого розвитку
  • Безпека життєдіяльності дітей у закладах дошкільної освіти
  • Забезпечення якості освітнього процесу з дітьми з особливими освітніми потребами.

На основі Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм змісту освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної, соціально-економічної, екологічної ситуації в країні та з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, пріоритетними напрямками роботи вважати:

1) Розвиток інклюзивної освіти;

2) Комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників;

3)Створення безпечних умов для всебічного розвитку дошкільника.

Враховуючи досягнення і перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання на 2022/2023 навчальний рік:

1. Забезпечити психолого – педагогічний супровід інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.

2. Удосконалювати роботу щодо підвищення мовної та мовленнєвої компетенції дітей шляхом упровадження сучасних технологій в освітній простір закладу дошкільної освіти.

3. Продовжувати роботу з використання ефективних здоров'язберігаючих технологій для формування у дошкільників уявлень про здоровий спосіб життя, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки.