Правила прийому дітей під час карантину СОVID-19

Лист МОНУ від 22.05.2020 № 1/9-269 «Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти»
Шановні батьки!

У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) просимо забезпечити належне виконання цих рекомендацій:

1. Ранкове приймання дитини до закладу дошкільної освіти та передачу після закінчення дня проводиться вихователем групи на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення), таким чином батьки до приміщень закладу не допускаються.

2. Батьки, які приводять дітей до закладу, повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот.

3. Проведення батьківських зборів заборонено, окрім тих, що проводяться дистанційно.

4. Заборонено приводити дітей до закладу з будь-якими ознаками інфекційних хвороб.

5. Мінімізувати перебування дітей до та після відвідування закладу освіти в місцях скупчення людей.

6. Проводити бесіди з дітьми щодо дотримання правил особистої гігієни в умовах карантину.

7. В разі відсутності дитини в закладі надавати вихователю групи повну та своєчасну інформацію щодо причин відсутності.