Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №391 комбінованого типу Харківської міської ради

Знаходиться за адресою: 61109, м. Харків, вул. Кар'єрна, 5, тел.: (057) 725-20-25, E-mail: [email protected]; dnz391.klasna.com.ua

В закладі дошкільної освіти функціанує 9 груп, з них 2 для дітей з вадами мовленнєвого розвитку та 1 інклюзивна група. Кількість дітей 147. Режим роботи
груп 7.00 – 19.00. Кадровий склад 35 працівників, з них педагогів - 14.
Пріоритетний напрямок роботи – еколого - природознавчий.

Графік прийому громадян:
- середа 8.00 – 10.00;
- п’ятниця 15.00- 17.00.
Графік прийому громадян вихователя - методиста:
- вівторок 8.00 - 9.00;
- четвер 16.00 - 17.00.
Графік прийому громадян вчителя - логопеда:
- кожного дня 12.00 - 13.00.
Графік прийому громадян практичного психолога:
- понеділок, середа, пятниця 8.30 - 9.00;
- вівторок, четвер 15.30 - 17.00.

На основі Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм змісту освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної, соціально-економічної, екологічної ситуації в країні та з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, пріоритетними напрямками роботи вважати:

1) Розвиток інклюзивної освіти;

2) Комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників;

3) Еколого-природничий.

Враховуючи досягнення і перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання

на 2020/2021 навчальний рік:

1. Забезпечити психолого – педагогічний супровід інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.

2. Удосконалювати роботу щодо підвищення мовної та мовленнєвої компетенції дітей шляхом упровадження сучасних технологій в освітній простір закладу дошкільної освіти.

3. Продовжувати роботу з використання ефективних здоров'язберігаючих технологій для формування у дошкільників уявлень про здоровий спосіб життя, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки.

12 лип. 2021
Розвага "Пригоди звірят"
була проведена з дітьми середнього віку під час прогулянки на свіжому повітрі
7 лип. 2021
свято Івана Купала
У розпал літньої оздоровчої кампанії 7 липня в нашому садочку відбулося свято Івана Купала «Ой, на Івана, ой, на Купала».
24 черв. 2021
Нагородження працівників
Адміністрацією Основ'янського району Харківської міської ради Управління освіти були нагородженні наші педагоги

Дистанційна освіта на Класній оцінці