Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №391 комбінованого типу Харківської міської ради

Знаходиться за адресою: 61109, м. Харків, вул. Кар'єрна, 5, тел.: (057) 725-20-25, E-mail: [email protected]; dnz391.klasna.com.ua

В закладі дошкільної освіти функціанує 9 груп, з них 2 для дітей з вадами мовленнєвого розвитку та 1 інклюзивна група. Кількість дітей 147. Режим роботи
груп 7.00 – 19.00. Кадровий склад 35 працівників, з них педагогів - 14.
Пріоритетний напрямок роботи – еколого - природознавчий.

Графік прийому громадян:
- середа 8.00 – 10.00;
- п’ятниця 15.00- 17.00.
Графік прийому громадян вихователя - методиста:
- вівторок 8.00 - 9.00;
- четвер 16.00 - 17.00.
Графік прийому громадян вчителя - логопеда:
- кожного дня 12.00 - 13.00.
Графік прийому громадян практичного психолога:
- понеділок, середа, пятниця 8.30 - 9.00;
- вівторок, четвер 15.30 - 17.00.

На основі Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм змісту освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної, соціально-економічної, екологічної ситуації в країні та з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, пріоритетними напрямками роботи вважати:

1) Розвиток інклюзивної освіти;

2) Комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників;

3) Еколого-природничий.

Враховуючи досягнення і перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання

на 2020/2021 навчальний рік:

1. Забезпечити психолого – педагогічний супровід інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.

2. Удосконалювати роботу щодо підвищення мовної та мовленнєвої компетенції дітей шляхом упровадження сучасних технологій в освітній простір закладу дошкільної освіти.

3. Продовжувати роботу з використання ефективних здоров'язберігаючих технологій для формування у дошкільників уявлень про здоровий спосіб життя, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки.

26 лют. 2021
Тематичний день до Міжнародного дня полярного ведмедя
Головною метою відзначення цього Дня є поширення інформації про полярних ведмедів та привернення уваги суспільства до важливості їх охорони. Педагоги розповіли про необхідність розв’язання проблеми танення льоду в Північному Льодовитому океані — основної загрози для популяцій полярних ведмедів, що може призвести до їх повного зникнення.
19 лют. 2021
Заходи до Дня Державного Герба України та Дня рідної мови
Дошкільнята закладу дошкільної освіти долучилися до відзначення Дня Державного Герба України та Дня рідної мови.
17 лют. 2021
Тематичний день - "Тварини- наші друзі!"
Вихованці дошкільного закладу долучитися до святкування «Всесвітнього дня кота», яке святкується 17 лютого. В Україні є кілька днів, присвячених котам. Але цих пухнастих улюбленців забагато не буває!

Дистанційна освіта на Класній оцінці