10 груд. 2020

Всесвітній день футболу

Футбол - одна з найпопулярніших та найулюбленіших ігор у дітей, а особливо у хлопчиків. І саме 10 грудня, у Всесвітній день футболу, на старших дошкільників чекав сюрприз – спортивне свято «Всі на футбол!»
20 лист. 2020

Всесвітній день дитини

Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини.
14 лист. 2020

Міжнародний день логопеда

Свято День логопеда - дефектолога відзначається в другій декаді листопада. На міжнародному рівні стало відзначатися в 2004 році. Заходи Дня спрямовані на поширення знань про проблеми мовленнєвих порушень, фахівцях і методах мовної корекції.
9 лист. 2020

День української писемності та мови!

День української писемності та мови — щорічно святкується 9 листопада. Встановлене свято було на честь Нестора літописця, послідовника Кирила і Мефодія. Саме його вважають “батьком українського письма”.
9 лист. 2020

Увага!!!

В заклад дошкільної освіти потрібен асистент вихователя на інклюзивну групу.
6 лист. 2020

Урочисте відкриття нової групи в ЗДО

06.11.2020 Відкрилася ще одна група для дошкільників
23 жовт. 2020

Два рази на рік стрілки годинника переводяться на годину в більш ніж 100 країнах світу.

В останню неділю березня - на годину вперед, в останню неділю жовтня - на годину назад.
21 жовт. 2020

Візит першого заступника міського голови Ігора Терехова

Відновлення потужності дитячого садка, відкриття нової групи
20 жовт. 2020

Благоустрій території закладу дошкільної освіти

Виїзні зустрічі керівництва Адміністрації Основ'янського району, депутатів міської ради з мешканцями є ефективною формою взаємодії громадян і Адміністрації, результатом якої є локальне виявлення нагальних проблем і пошук оптимальних шляхів їх вирішення.
15 жовт. 2020

Золота осінь!

Було проведено свято золотої осені, виставка поробок, дитячі розваги!