8 серп. 2023

Міжнародний день котиків

У дошкільному закладі відмітили день домашнього улюбленця,вихованці із задоволенням присилали фото своїх пухнастих друзів, серед них не лише котики, а й собачки,рибки,черепашки та багато інших.
27 лип. 2023

День медичного працівника

День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України. Починаючи з 2023 року День медика в Україні святкують 27 липня. Вихованці та співробітники ДНЗ №391 щиро вітають усіх медичних працівників з професійним святом!
24 лип. 2023

Цікаві фізкультхвилинки

Що може бути краще веселих і цікавих фізкультхвилинок для дітей на свіжому повітрі? Спорт-це джерело енергії,рівноваги,задоволення для дітей та дорослих,яке неможливо відібрати.Ми тримаємося за нього у складні часи та вчимо дітей знаходити в ньому радість та втіху. Тому вихователі ДНЗ 391 слідкують за тим,щоб їхні вихованці разом з батьками приділяли час спорту та фізичним вправам під відео-руханки,віршовані фізкультхвилинки,весело та енергійно ділимося своїми емоціями та привчаємося до здорового способу життя!
11 лип. 2023

Літо-літечко!

Незважаючи на ситуацію в країні,діточки ДНЗ №391 насолоджуються літом та його смаколиками, не забуваючи при цьому про безпеку життедіяльності, правила якої їм та їхнім батькам постійно нагадують вихователі та медична сестра старша.
28 черв. 2023

День Конституції

Маленькі художники ЗДО №391 намалювали до Дня Конституції яскраві малюнки,попередньо повторивши разом із вихователями національні святині, символи - серед них Конституція - головний закон, прапор,герб,гімн України!
18 черв. 2023

День тата

Раніше офіційного свята татусів в Україні не існувало, хоча неформально батьків часом вітали в третю неділю червня, а інколи в третю неділю вересня. Так було до 2019 року, коли президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким було започатковано офіційне святкування Дня батька. Припадає воно щороку тепер на третю неділю червня. 2023 року День батька в Україні святкують 18 червня. Батьки ЗДО №391 мали змогу приєднатися до свята та надіслати фото татусів із дітками.Щиро вітаємо усіх татусів,адже бути татом так само важливо як і мамою!
5 черв. 2023

Літній відпочинок

Літо – найулюбленіша пора усіх дітлахів, чудова пора для ігор на свіжому повітрі, оздоровлення, нових вражень, цікавих спостережень, веселощів та розваг.  Наші наймолодші дошкільнята з дитячою допливістю спостерігають за природним довкіллям, літніми змінами в природі, охоче конструюють, грають у спортивні та сюжетні ігри. Тривале перебування на свіжому повітрі за будь-якої погоди, ігри з водою, спілкування з однолітками, позитивні емоції, сприяють розвитку малюків, оздоровленню та зміцненню їхнього імунітету. Вихователі ДНЗ 391,на чолі з сестрою медичною старшою провели онлайн-консультації для батьків з метою оздоровлення,профілактики захворювань,а також правил безпеки під час літнього оздоровлення.
2 черв. 2023

Привітання від Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги! Сьогодні Харків закінчує 2022/2023 навчальний рік. І якби мене попросили описати його одним словом, то це було б слово «Змогли!». Не всі вірили, що наше місто розпочне цей рік одночасно з усією Україною, але ми змогли. Це був рік, сповнений непростих викликів, невизначеності та втрат, але попри все харківська школа вистояла. Ми зберегли життєстійкість освітнього процесу. В уявленні цьогорічних першачків школа поки що має вигляд кімнати з комп’ютерним монітором. Захоплююсь учителями, які змогли донести знання цим непосидючим малюкам і перетворити їх на справжніх школярів. Випускникам цього року бажаю, щоб вам пощастило обрати справу своєї мрії та стати в ній успішними. Вам випало закінчувати школу в непрості часи, але впевнений, що дух незламності рідного міста допоможе здолати всі перешкоди. Надихає, що юні харків’яни бачать побудову свого майбутнього через освіту та навчання. Ви – приклад стійкості та цілеспрямованості й для нас, дорослих. Вдячний педагогам за те, що повітряна тривога не змогла бути гучнішою за шкільний дзвінок на урок. Харків довів, що світло знань сильніше за будь-який блекаут. І зараз хочу сказати слова щирої вдячності кожному за те, що харківських школярів чекають традиційні літні канікули. Ми змогли! Вірмо в Перемогу! Наближаймо Перемогу!
1 черв. 2023

Свято дитинства

У ЗДО 391 пройшов ряд заходів присвячених Дню захисту дітей!Малюкам запропонували намалювати малюнки до свята та зробили онлайн виставку дитячих робіт "Барви дитинства", провели вуличну акцію "Діти святкують свято",а також у онлайн режимі показали ляльковий театр "Світ дитинства". Усі учасники-діти,батьки,працівники ЗДО отримали велике задоволення від цього свята!
1 черв. 2023

День захисту дітей

Щиро вітаємо усіх з цим прекрасним святом!!!Сподіваємося на скору зустріч з нашими рідненькими вихованцями!