10 жовт. 2023

День пошти

У ДНЗ 391 відзначили День пошти.Вихователі ознайомили дітей з історією створення поштової служби, росширювали уявлення дітей про професії «листоноша» і про поштову службу, про необхідність і користь праці листоноші,знайомили дітей з історією листів, їх формою в різні часи і способах транспортування поштових відправлень, різноманітність поштових відправлень.
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти!

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти Шановна освітянська спільното Харкова! Я пишаюся кожним з вас і кожному з вас дякую! Бо ви продовжували навчати наших дітей зі сховищ. Ви проявили себе у волонтерстві та разом з нами готувалися до відкриття шкіл і прийому дітей у шкільних укриттях. Ви допомогли в організації метрошколи. І незабаром у місті відкриється ще одна безпечна локація для навчання дітей. Харків є найінтелектуальнішим містом в Україні саме завдяки вам. Продовжуйте в тому ж дусі! Будьте натхненними, зацікавленими, і тоді все обовʼязково вдасться! Не уявляю міста без вашої підтримки і натхнення! Освіта — це один із напрямків, на який ми не скорочували і не будемо скорочувати видатків. Зі святом!
25 вер. 2023

День дошкілля

Вихованці ДНЗ 391 привітали усіх з Днем Дошкілля!
9 вер. 2023

День фізичної культури та спорту

Спорт-це джерело енергії,рівноваги,задоволення для дітей та дорослих,яке неможливо відібрати.Ми тримаємося за нього у складні часи та вчимо дітей знаходити в ньому радість та втіху. Тому вихователі ДНЗ 391 слідкують за тим,щоб їхні вихованці разом з батьками приділяли час спорту та фізичним вправам!
31 серп. 2023

Серпнева педагогічна рада

У дошкільному закладі пройшла педагогічна рада.
29 серп. 2023

День пам'яті захисників України

До Дня пам'яті захисників України у ДНЗ 391 пройшов ряд заходів,серед них фоточелендж "Квітка пам'яті"
24 серп. 2023

День Незалежності України

З нагоди Дня міста, 80-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників та Дня незалежності України у садочку пройшов ряд заходів, а саме: тематичні виставки,заняття. перегляд тематичного відеоряду, виставка дитячих фотографій та малюнків. Щиро вітаємо усіх з цими значними святами!
21 серп. 2023

Підсумки літнього відпочинку

Літо-це найкраща пора року для всіх дітей,адже це найдовший період відпочинку,надзвичайних пригод,цікавих подорожей,нових знайомств. Саме під час літніх канікул є найбільше можливостей для яскравих вражень,оздоровлення та позитивних емоцій. Вихованці ЗДО 391 із задоволенням поділилися своїми яскравими світлинами, розповіли про свої враження та емоції від літнього відпочинку. Фотографій виявилось так багато,що у садочку вирішили зробити онлайн виставку.
8 серп. 2023

Міжнародний день котиків

У дошкільному закладі відмітили день домашнього улюбленця,вихованці із задоволенням присилали фото своїх пухнастих друзів, серед них не лише котики, а й собачки,рибки,черепашки та багато інших.
27 лип. 2023

День медичного працівника

День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України. Починаючи з 2023 року День медика в Україні святкують 27 липня. Вихованці та співробітники ДНЗ №391 щиро вітають усіх медичних працівників з професійним святом!