9 лист. 2020

День української писемності та мови!

День української писемності та мови — щорічно святкується 9 листопада. Встановлене свято було на честь Нестора літописця, послідовника Кирила і Мефодія. Саме його вважають “батьком українського письма”.
9 лист. 2020

Увага!!!

В заклад дошкільної освіти потрібен асистент вихователя на інклюзивну групу.
6 лист. 2020

Урочисте відкриття нової групи в ЗДО

06.11.2020 Відкрилася ще одна група для дошкільників
23 жовт. 2020

Два рази на рік стрілки годинника переводяться на годину в більш ніж 100 країнах світу.

В останню неділю березня - на годину вперед, в останню неділю жовтня - на годину назад.
21 жовт. 2020

Візит першого заступника міського голови Ігора Терехова

Відновлення потужності дитячого садка, відкриття нової групи
20 жовт. 2020

Благоустрій території закладу дошкільної освіти

Виїзні зустрічі керівництва Адміністрації Основ'янського району, депутатів міської ради з мешканцями є ефективною формою взаємодії громадян і Адміністрації, результатом якої є локальне виявлення нагальних проблем і пошук оптимальних шляхів їх вирішення.
15 жовт. 2020

Золота осінь!

Було проведено свято золотої осені, виставка поробок, дитячі розваги!
13 жовт. 2020

День захисника України!

Цей день важливий і особливий, адже відзначаються аж чотири знакові свята й пам’ятні дати. Йдеться, зокрема, про вже згаданий День захисника України, Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День заснування Української повстанської армії
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

15 вер. 2020

Районний конкурс дитячого малюнку "Рідне - місто в серденьку моєму!"

У нашому закладі пройшов І тур районного конкурсу дитячого малюнку "Рідне - місто в серденьку моєму!", присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля серед дітей старшого дошкільного віку.