23 січ. 2024

Епідсезон ГРВІ, грипу та COVID-19.

У ЗДО №391 проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо ризику захворювання ГРВІ, грипу та COVID-19 сестра медична нагадує, що найефективнішим способом посилення імунітету проти грипу та COVID-19 у світі визнана вакцинація. Щеплення проти грипу рекомендовано робити щосезону. Більш детальна інформація розміщена на сайті ЗДО у розділі сестри медичної старшої
22 січ. 2024

День соборності

До Дня соборності України в нашому закладі було проведено ряд заходів з дітьми та батьками: бесіди, онлайн заняття, конкурси малюнків та поробок. Вихователі розповіли малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам'ятки України, пограли в українські народні ігри.
15 січ. 2024

Зимові розваги

Вихованці нашого садочку щоденно займаються рухливими іграми на свіжому повітрі.Тому педагоги ЗДО 391 разом з сестрою медичною старшою не забувають нагадувати батькам правила поведінки на льоду,та проводять онлайн заняття з питань безпеки життєдіяльності узимку.
3 січ. 2024

Зимові канікули

Вихованці нашого садочку із задоволенням святкують зимові свята, але й не забувають про відпочинок на свіжому повітрі, а також про творчу працю, надсилаючи нам свої світлини.
20 груд. 2023

Новорічні розваги

У КЗ "ДНЗ 391" пройшли святкові розваги з нагоди Наступаючого Нового року.Дітки зібралися у садочку,щоб повеселитися та отримати солодкі подарунки.Вони грали у веселі ігри,розповідали вірші,танцювали.А наприкінці свята усі учасники отримали солодкий подарунок від Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова.
6 груд. 2023

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Педагогами ЗДО №391 було проведено бесіди з батьками до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", а також заняття у старших групах з подальшим виконанням малюнків
4 груд. 2023

Обережно, інфекційні захворювання!

З метою профілактики кору та гепатиту А, сестрою медичною старшою проведено низку бесід стосовно цих інфекційних хвороб, та надано рекомендації щодо щеплень. Інформацію також розміщено на сайті, та доведено до батьків шляхом мессенджерів.
30 лист. 2023

Всесвітній день домашніх тварин

До Всесвітнього дня домашніх тварин у ЗДО 391 пройшов фоточелендж "Мої улюбленці". Головна мета цього дня-розвинути почуття відповідальності за живих істот й укотре нагадати суспільству,що ми відповідаємо за тих,кого приручили.
27 лист. 2023

Фарби осені

У ДНЗ 391 пройшов тематичний день "Фарби осені",закріпили з дітьми пори року; розширювали уявлення про прикмети осені;учили дітей добирати однакові за кольором предмети ;закріплювали знання назв кольорів; розвивали спостережливість ,мислення, уяву,зв’язне мовлення;виховували бажання грати ,спілкуватися. Закріпили вміння розпізнавати дерева за зовнішніми ознаками, зокрема, за формою листя. На останок вивчили вірші про осінь,та виготовили аплікацію.
13 лист. 2023

День доброти

У садочку відзначили День доброти. Для гармонічного розвитку дитини дуже важливо, щоб вона росла в атмосфері доброти і радості. Мета цього заходу - донести дітям розуміння сили добра, прагнення допомогати слабшому, цінувати добрі вчинки, взаємини, аналізувати свою поведінку.