17 лют. 2021

Тематичний день - "Тварини- наші друзі!"

Вихованці дошкільного закладу долучитися до святкування «Всесвітнього дня кота», яке святкується 17 лютого. В Україні є кілька днів, присвячених котам. Але цих пухнастих улюбленців забагато не буває!
5 лют. 2021

Інформація для батьків майбутніх першокласників

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 30.12.2020 № 306 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2021 році" прийняття заяв до 1-х класів триватиме з 5 квітня по 31 травня 2021 року.
1 лют. 2021

Зимові розваги в дитячому садку

Сипле зимонька снігами і радує малят веселими забавами. Весело в садочку взимку. Випав сніг, гарно на дворі. Вихователі з дітьми під час прогулянки грають в сніжки, катають дітей на санчатах, дають нові та закріплюють вже набуті знання.
22 січ. 2021

Затверджений новий Базовий компонент дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки України затвердило Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні (наказ МОН від 12.01.2021 № 33)
14 січ. 2021

Відбулися веслі колядки, щедрівки!

Музкерівник Зайцева О.Ю. та вихователі старших груп долучили дітей старшого дошкільного віку до яскравих звичаїв наших предків. У родинному колі друзів провели Новорічно – Різдвяне свято з колоритних колядок, щедрівок, які лунали біля кожної хати у Різдвяний вечір. Ознайомили дошкільників з українськими зимовими традиціями та святами, що було схоже на казку.
5 січ. 2021

Нові грошові норми харчування у закладах освіти на 2021 рік

Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.12.2020 № 772 затверджено з 01.01.2021 грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста
31 груд. 2020

Зимові розваги

З урахуванням вимог санітарного законодавства, в закладі проведено Новорічні свята.
10 груд. 2020

Всесвітній день футболу

Футбол - одна з найпопулярніших та найулюбленіших ігор у дітей, а особливо у хлопчиків. І саме 10 грудня, у Всесвітній день футболу, на старших дошкільників чекав сюрприз – спортивне свято «Всі на футбол!»
20 лист. 2020

Всесвітній день дитини

Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини.
14 лист. 2020

Міжнародний день логопеда

Свято День логопеда - дефектолога відзначається в другій декаді листопада. На міжнародному рівні стало відзначатися в 2004 році. Заходи Дня спрямовані на поширення знань про проблеми мовленнєвих порушень, фахівцях і методах мовної корекції.