28 трав. 2021

Випускний бал!

Вітаємо наших випускників! Бажаємо успіхів у подальшому навчанні!
7 трав. 2021

День пам'яті та примирення

В закладі дошкільної освіти пройшли тематичні заходи до Дня пам'яті та примирення
30 квіт. 2021

Розвага “Великоднє свято”

Яскравою подією був показ театралізації «Великодня казка». Діти старших груп в яскравих костюмах відтворили «народження» писанки.
23 квіт. 2021

35-та річниця Чорнобильської катастрофи

Районна акція «Чорнобиль мій біль»
19 квіт. 2021

Свято весни!

З 12 по 16 квітня пройшли музичні розваги у кожній віковій групі присвячений до Свята весни!
17 квіт. 2021

Відбувся суботник

Вже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити територію чистішою і привабливішою.
10 квіт. 2021

Відбувся суботник з благоустрою території закладу

Озброївшись необхідним інвентарем, працівники із задоволенням приводили в порядок територію: збирали сміття, згрібали торішнє листя і траву, випилювали старі сучки дерев і чагарників, розбирали купи спиляних гілок. Спільними зусиллями за кілька годин територія перетворилася: скрізь чисто і казково красиво.
31 бер. 2021

Заняття з фізичного розвитку молодшої групи № 7

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей, формування у них основ здорового способу життя шляхом оптимізації рухової активності і зміцнення здоров’я дошкільників заклад дошкільної освіти забезпечує проведення різнопланової фізкультурно-оздоровчої роботи.
15 бер. 2021

Увага!!!

Інформація для батьків!
5 бер. 2021

Вітаємо всіх жінок зі святом 8 Березня!

Шановні жінки!