Заняття з фізичного розвитку молодшої групи № 7

31 бер. 2021
З метою повноцінного фізичного розвитку дітей, формування у них основ здорового способу життя шляхом оптимізації рухової активності і зміцнення здоров’я дошкільників заклад дошкільної освіти забезпечує проведення різнопланової фізкультурно-оздоровчої роботи.

В КЗ «ДНЗ № 391» систематично проводяться заняття з фізичної культури і формування основ здорового способу життя. Вони дають змогу систематично, послідовно формувати, закріплювати й удосконалювати рухові вміння і навички, розвивати фізичні якості, давати дітям спеціальні знання та прищеплювати потребу в повсякденних заняттях фізичною культурою, оптимізувати рухову діяльність.

Ось які цікаві і веселі заняття проходять у молодшій групі № 7.