Тематичний день до Міжнародного дня полярного ведмедя

26 лют. 2021
Головною метою відзначення цього Дня є поширення інформації про полярних ведмедів та привернення уваги суспільства до важливості їх охорони. Педагоги розповіли про необхідність розв’язання проблеми танення льоду в Північному Льодовитому океані — основної загрози для популяцій полярних ведмедів, що може призвести до їх повного зникнення.

Вихователі розповіли дітям про важливість бережного ставлення до тварин, необхідність збереження частини природи неторканою, щоб дикі тварини могли почуватися вільно, жити так, як звикли.

Впродовж дня була проведена така робота з дітьми:

• Бесіда‑порівняння “Такі різні ведмедики”.
  • Гра‑дослідження “Що у білого ведмедика найкраще виходить?”: вихователь об’єднує дітей у групи, де вони спільно вирішують, що білому ведмедикові вдається найкраще та які його властивості допомагають у виконанні цих дій.
  • Дослідження “Чому ведмедик білого кольору?”: діти виконують “полярну” аплікацію з двома друзями‑ведмедиками — білим і бурим, а потім вирішують, якому ведмедикові краще жити у цій місцевості.
  • Дослідження “Як живуть білі ведмедики у різні пори року?”.
  • Фізкультхвилинка “Рухаємося, як ведмедики”.
  • Перегляд та обговорення мультфільму “Умка”.
  • Хвилинка імпровізації “Продовжуємо мультик”: діти придумують продовження пригод Умки та розігрують їх.
  • Аплікація “Історія про білого ведмедика”: вихователь обговорює з дітьми, який матеріал краще підходить для аплікації, й дає їм можливість вибрати, як саме вони її виготовлятимуть.