Тематичний день - "Тварини- наші друзі!"

17 лют. 2021
Вихованці дошкільного закладу долучитися до святкування «Всесвітнього дня кота», яке святкується 17 лютого. В Україні є кілька днів, присвячених котам. Але цих пухнастих улюбленців забагато не буває!

Мабуть немає такої людини, яка б не захоплювалась цими чудовими і пухнастими клубочками. Наші дітки дуже люблять своїх чотирилапих друзів і коли приходять у садочок, то дуже сумують за ними.

З найменшими вихованцями нашого садочка була проведена, бесіда на тему: «Котик Мурчик наш дружок», де діти ознайомились з домашньою тваринкою – котиком, зовнішнім виглядом, повадками, способом життя, звуконаслідували його; виховувала любов до домашніх тварин.

Малюки ІІ молодшої групи також вирішили долучитися до святкування цього чудового свята, під час заняття на тему: «Пухнастий котик».

Протягом колективної роботи розмовляли про пухнастиків, ділилися враженнями і цікавими історіями, пов’язаними з домашніми тваринками. За веселими розмовами не помітили як завершили роботу.

Котик вийшов неперевершений: з м’якенькою пухнастою шорсткою та пустотливими оченятками.

З вихованцями середньої групи, було проведено інтегроване заняття на тему: «Грайливий котик» за оповіданням В.О. Сухомлинського «Як котові соромно стало».

Пізнавальна діяльність викликала у дітей не лише інтерес до пухнастих улюбленців, але і вони отримали велике задоволення від очікуваного результату.