Зимові розваги в дитячому садку

1 лют. 2021
Сипле зимонька снігами і радує малят веселими забавами. Весело в садочку взимку. Випав сніг, гарно на дворі. Вихователі з дітьми під час прогулянки грають в сніжки, катають дітей на санчатах, дають нові та закріплюють вже набуті знання.

На зимовій прогулянці  діти спостерігали за снігом та дізналися, що у зими є свої природні таємниці. «Візьмемо сніг, він буває різний за своїми властивостями. Коли мороз, сніг крихкий, з нього не можна зробити сніговика. А сьогодні відлига і сніг добре ліпиться». Діти разом з вихователем зліпили дуже гарного сніговика.

До садочка повернулися веселі, з піднятим настроєм, адже такі прогулянки корисні для  здоров’я наших малюків.