Всесвітній день футболу

10 груд. 2020
Футбол - одна з найпопулярніших та найулюбленіших ігор у дітей, а особливо у хлопчиків. І саме 10 грудня, у Всесвітній день футболу, на старших дошкільників чекав сюрприз – спортивне свято «Всі на футбол!»

Вихователі старших груп познайомили дітей з основними правилами гри, коротко розповіли історію її виникнення.

Після цього дітлахи мали змогу спробувати свої сили в цьому виді спорту за допомогою цікавих вправ та футбольних естафет. І хоча вправи з м'ячем потребують чималого вияву спритності, це не заважало дошкільникам наполегливо йти до наміченої мети - перемоги!

Вболівальники відчайдушно переживали за свої команди, бурхливими оплесками підтримуючи друзів.

«Родзинкою» заходу став перегляд чудового мультфільму «Як козаки в футбол грали», який ще більше підвищив настрій та подарував дітям масу позитивних емоцій.

Гра в футбол згуртовує дитячий колектив, виховує товариські взаємини, гармонійно розвиває рухові здібності дитини. І хто знає, може саме з нашого дитячого садка вийдуть майбутні відомі футболісти.