Поради батькам.Поведінка в зимку

7 груд. 2017
Шановні батьки, ось поради для безпеки дітей у зимові місяці

Як уникнути небезпеки від холоду?

• Одяг у кілька шарів, для гри на вулиці, у тому числі для ніг та рук.
  • Завжди носіть шапки та рукавички в холодну погоду; найбільше тепла тіло втрачає через голову та руки.
  • Обмежте час гри на свіжому повітрі; періодично заводьте дітей у приміщення, щоб зігрітися.
  • Замініть негайно мокрий одяг на сухий, після повернення з вулиці.
  • Не дозволяйте дітям гратися на вулиці в погану погоду: хуртовину, великий мороз або сильний вітер.
  • Одягайте на дітей яскравий верхній одяг, щоб їх було добре видно здалеку.
  • Не затягуйте тісно шнурки та паски - вони можуть порушити кровообіг і призвести до обмороження.
  • Уникайте сніжок, які можуть призвести до травм.
  • Тримайте дітей далі від дахів, ринв. Бурульки можуть нанести тяжкі травми дитині.
  • Не дозволяйте дітям збивати бурульки з даху.
  • Навчіть дітей ніколи не чіпати і не лизати відкриті металеві предмети (паркани, флагштоки і т.д.) в зимовий період.
  • Забороніть дітям їсти сніг. Він може містити бруд, фекалії та інші шкідливі речовини.
  • Регулярно очищайте або посипайте піском тротуари, під'їзні шляхи, внутрішні дворики

Дотримуючись порад з безпеки для дітей взимку, батьки забезпечать їм тепло, щасливе та безпечне проводження часу на вулиці під час самої холодної пори року, і бачення цього взимку зігріє серце будь-якого батька.