Звіт керівника

22 серп. 2017

Даний звіт зроблений на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р. № 178, «Положення про порядок звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю».

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад,  завідувач дошкільного навчального закладу № 391 Дзебань Оксана Олександрівна, звітувала про свій персональний внесок у підвищення рівня навчально-виховного процесу установи протягом 2016/2017 навчального року. Звітування проводиться з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в нашому закладі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

Мета:  Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Діяльність закладу направлена на подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

Реалізацію основних завдань дошкільної освіти: виховання патріотичного, громадянського ставлення до родини, Батьківщини; збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей; формування їх особистості , розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту; виховання потреби в самореалізації та самоствердженні.

Завдання звітування:

1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління навчальним закладом.

2.  Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом.

Дошкільний навчальний заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, власним  Статутом, іншими нормативно-правовими документами.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

1.Створення умов, що сприяють формуванню, укріпленню та збереженню фізичного і психічного здоров’я дітей. Актуалізація питань безпеки життєдіяльності.

2.Формування особистості дитини, розвиток її творчих та природних здібностей саморозвитку, самовираження в різних видах діяльності.

3.Впровавження в освітній процес новітніх технологій виховання та навчання.

4.Удосконалення професійної компетентності педагогів, запровадження новітньої організаційно-функціональної системи їх творчої самореалізації.

5.Тісна співпраця з батьківською громадськістю, спрямована на підвищення психолого-педагогічної культури родин.

6. Патріотичне виховання, розвиток духовного потенціалу – основа освітньо-виховної діяльності.

7. Впровадити роботу з трудового виховання в процесі організованої іта самостійної предметно-практичної діяльності дітей

8.Заходи щодо охоплення суспільним дошкільним навчанням дітей п’ятирічного віку;

9.Зміцнення та модернізація матеріально-технічної бази установи, залучення додаткових джерел фінансування садочка та їх раціональне використання;

10.Залучення педагогічної та батьківської громадськості ДНЗ до управління його діяльністю, співпраця з громадськими організаціями;